Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Var
Kanal Yapısı:
5.1
Uydu Sayısı:
5 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var

Mikado MD-381BT Müzik Sistemi Fiyatları

Mikado MD-381BT 5+1 Usb+SD+FM Destekli Multimedia Bluetooth Speaker

Satıcı: parcbeny

3.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 3490.00
Mikado MD-381BT 5+1 Usb -Sd - Fm Destekli Multimedia Bluetooth Speaker

Satıcı: parcbeny

3.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 3550.00
Mikado Md-381Bt 40W Usb+Sd+Fm+Bt Destekli 5+1 Ses Sistemi

Satıcı: Anka Bilgisayar

3.772,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 3772.60
Mikado Md-381Bt 5+1 Usb+Sd+Fm Destekli Multimedia Bluetooth Speaker

Satıcı: EGB Elektronik

3.854,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 3854.30
Mikado MD-381BT 40W Usb+Sd+Fm 5+1 Ses Sistemi - USB

Satıcı: Segment Store | 33 yorum

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 3899.00
Mikado Md-381bt 5 1 Usb Sd Fm Destekli Multimedia Bluetooth Speaker

Satıcı: Segment Store

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 3899.00
Mikado Md-381bt 5 1 Usb Sd Fm Destekli Multimedia Bluetooth Speaker

Satıcı: Segment Store

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 3899.00
Mikado MD-381BT 40w USB+SD+FM+BT Destekli 5+1 Ses Sistemi

Satıcı: AYTTİCARET

5.399,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 5399.20
Mikado MD-381BT 40 Watt 5+1 Ses Sistemi USB Sd Kart Fm Radyo Bluetooth Destekli Sinema Sistemi Hoparlör

Satıcı: AYTTicarettt

5.399,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 5399.56

Mikado MD-381BT Müzik Sistemi Fiyat Geçmişi

Mikado MD-381BT Müzik Sistemi Temel Özellikleri

Var
5.1
5 adet
Yok
Var

Mikado MD-381BT Müzik Sistemi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı 3D Surround
• Toplam Güç (RMS) 40 W
• Güç Kaynağı AC/DC

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A
• USB Type-A İşlevi Medya Oynatıcı
• Diğer Bağlantılar AUX MicroSD / SD RCA

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Mesafesi 10 m
• NFC Yok

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Yok
• FM Radyo Var

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah

Mikado MD-381BT Müzik Sistemi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.