Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Var
Kanal Yapısı:
5.1
Uydu Sayısı:
5 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var

Mikado MD-582BT Müzik Sistemi Fiyatları

Mikado Mıkado MD-582BT, 110W, 5+1, Masaüstü, Usb/sd/fm/bluetooth, Siyah Kasa, Ev Sinema Sistemi - Bluettı AC180P Taşınabilir Güç Kaynağı - 1800W 1440WH

Satıcı: bykalite | 1 yorum

3.783,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 3783.14
Mikado Md-582Bt 5+1 110W Siyah Usb+Sd+Fm Destekli Multimedia Bluetooth Speaker

Satıcı: bykalite

3.870,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 3870.60
Mikado Md-582Bt 5+1 110W Siyah Usb+Sd+Fm Destekli Multimedia Bluetooth Speakerr

Satıcı: öz-ka gsm ve teknoloji magazaları | 2 yorum

4.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 4100.00
Mikado MD-582BT 5+1 110W Siyah Usb+SD+FM Destekli Multimedia Bluetooth Speakerr

Satıcı: Segment Store

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 4499.00
Mıkado Md-582Bt, 110W, 5+1, Masaüstü, Usb/Sd/Fm/Bluetooth, Siyah Kasa, Ev Sinema Sistemi

Satıcı: ELECTROLAB TEKNOLOJİ

4.800,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 4800.30
Mıkado Md-582bt, 110w, 5+1, Masaüstü, Usb/sd/fm/bluetooth, Siyah Kasa, Ev Sinema Sistemi

Satıcı: areyteknoloji

6.151,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 6151.42
MIKADO MD-582BT, 110W, 5+1, Masaüstü, USB/SD/FM/Bluetooth, Siyah Kasa, Ev Sinema Sistemi

Satıcı: MAESKO

6.724,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 6724.56
MIKADO MD-582BT 110W 5+1 Masaüstü USB/SD/FM/Bluetooth Siyah Kasa Ev Sinema Sistemi - AHBTIE4798-1

Satıcı: ETHAB TİCARET

16.124,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 16124.39

Mikado MD-582BT Müzik Sistemi Fiyat Geçmişi

Mikado MD-582BT Müzik Sistemi Temel Özellikleri

Var
5.1
5 adet
Yok
Var
En Düşük Frekans:
40 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz

Mikado MD-582BT Müzik Sistemi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı 3D Surround
• Hassasiyet 75 dB
• En Düşük Frekans 40 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 110 W
• Güç (Uydu) 75 W
• Güç (Bas) 35 W
• Güç Kaynağı AC/DC

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A
• USB Type-A İşlevi Medya Oynatıcı
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar AUX MicroSD / SD RCA

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Mesafesi 10 m
• NFC Yok

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Yok
• FM Radyo Var
• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik (Uydu) 86 mm
• Yükseklik (Uydu) 202 mm
• Derinlik (Uydu) 105 mm
• Genişlik (Subwoofer) 181 mm
• Yükseklik (Subwoofer) 295 mm
• Derinlik (Subwoofer) 318 mm

Mikado MD-582BT Müzik Sistemi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.