Mikado MD-69S Hoparlör

Toplam Güç (RMS):
6 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
En Düşük Frekans:
50 Hz
En Yüksek Frekans:
18 KHz
Dahili Batarya:
Yok

Mikado MD-69S Hoparlör Fiyatları

Mikado MD-69S Siyah 3WX2 LED Işıklı Multimedia Soundbar Speaker

Satıcı: Online Sipariş Merkezi | 37 yorum

597,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 597.70
Lunatic MİkAdo Serisi MD-69S Siyah 3Wx2 Led Işıklı Multimedia Soundbar Speaker (Bluetooth Desteği Yoktur) (Ürün Uzunlugu 40 Cm)

Satıcı: Lunatic Gamer Shop

599,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 609.9
Mikado MD-69S 3W x 2 Led Işıklı Multimedia Soundbar

Satıcı: Parcbeny | 2 yorum

675,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 675.86
Mikado MD-69S 3W x 2 Led Işıklı Multimedia Soundbar

Satıcı: evotechbilgisayar

686,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 686.20
Mikado Siyah 3Wx2 Led Işıklı Multimedia Soundbar Speaker

Satıcı: Che Gaming

729,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 729.00
Mikado Md-69S Siyah 3Wx2 Led Işıklı Multimedia Soundbar Speaker

Satıcı: onlinealisverisyap

731,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 731.40
Mikado Siyah 3Wx2 Led Işıklı Multimedia Soundbar Speaker

Satıcı: Evotech Bilgisayar

739,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 739.00
Mikado Md-69S Siyah 3Wx2 Led Işıklı Multimedia Soundbar Speaker

Satıcı: ZmTeknoloji

757,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 757.60
Mikado MD-69S Siyah 3Wx2 Led Işıklı Multimedia Soundbar Speaker

Satıcı: Dossimo

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 899.00
Mikado MD-69S Siyah 3WX2 LED Işıklı Multimedia Soundbar Speaker

Satıcı: Hepsiburada | 37 yorum

1.018,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 1018.66

Mikado MD-69S Hoparlör Fiyat Geçmişi

Mikado MD-69S Hoparlör Temel Özellikleri

6 W
1 adet
50 Hz
18 KHz
Yok

Mikado MD-69S Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Hassasiyet 60 dB
• En Düşük Frekans 50 Hz
• En Yüksek Frekans 18 KHz
• Toplam Güç (RMS) 6 W
• Güç (Uydu) 6 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Yok

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A
• USB Type-A İşlevi Güç Girişi
• Diğer Bağlantılar AUX

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah

Mikado MD-69S Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.