Mikado MD-813BT Hoparlör

Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Var
Kanal Yapısı:
5.1
Uydu Sayısı:
5 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var

Mikado MD-813BT Hoparlör Fiyatları

Mikado MD-813BT 5+1 Usb+SD+FM Destekli Multimedia Bluetooth Speaker

Satıcı: Lunatic Gamer Shop

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 4009
Mikado Md-813Bt 5+1 Usb+Sd+Fm Destekli Multimedia Bluetooth Speaker

Satıcı: bykalite

3.915,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3915.10
Mikado MD-813BT Usb SD Kart FM 5.1 Bluetooth Speaker

Satıcı: bykalite

4.041,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 4041.06
Mikado MD-813BT 5+1 Bluetooth Speaker Usb+SD+FM Destekli Uzaktan Kumandalı ve Bas Ayarlı

Satıcı: bykalite

4.074,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 4074.00
Mikado MD-813BT 5+1 Bluetooth Speaker Usb+SD+FM Destekli Uzaktan Kumandalı ve Bas Ayarlı

Satıcı: Segment Store | 164 yorum

4.210,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 4210.00
Mikado Md-813bt 5 1 Usb Sd Fm Destekli Multimedia Bluetooth Speaker

Satıcı: bykalite

4.256,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 4256.00
Mikado Md-813bt 5 1 Usb Sd Fm Destekli Multimedia Bluetooth Speaker

Satıcı: Segment Store

4.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 4400.00
Mikado MD-813BT 5+1 Bluetooth Speaker Usb+SD+FM Destekli Uzaktan Kumandalı ve Bas Ayarlı

Satıcı: Hepsiburada | 164 yorum

4.545,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 4545.37
Mikado MD-813BT Kablolu 5+1 Ses Sistemi

Satıcı: ÖZKA GSM VE TEKN.MAG.

4.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 4950.00
Mikado Md-813Bt 5+1 Usb/Sd/Fm Destekli Bluetooth Hoparlör - Speaker

Satıcı: Anka Bilgisayar

5.056,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 5056.20
MIKADO MD-813BT 5+1 USB/SD/FM DESTEKLİ MULTIMEDIA BLUETOOTH HOPARLÖR - SPEAKER

Satıcı: Gür Elektronik

5.993,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 5993.20
Mikado MD-813BT Usb SD Kart FM 5.1 Bluetooth Speaker

Satıcı: arzuelektronik

6.374,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 6374.96
MIKADO MD-813BT 5+1 USB+SD+FM DESTEKLİ MULTIMEDıA BLUETOOTH SPEAKER

Satıcı: AYTTİCARET

6.795,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 6795.85

Mikado MD-813BT Hoparlör Fiyat Geçmişi

Mikado MD-813BT Hoparlör Temel Özellikleri

Var
5.1
5 adet
Yok
Var
Dahili Batarya:
Yok

Mikado MD-813BT Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı 3D Surround
• Toplam Güç (RMS) 80 W
• Güç (Uydu) 50 W
• Güç (Bas) 30 W
• Güç Kaynağı AC/DC
• Dahili Batarya Yok

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A
• USB Type-A İşlevi Medya Oynatıcı
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar AUX MicroSD / SD RCA

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• NFC Yok
• Çoklu Bağlantı Yok

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Yok
• FM Radyo Var
• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah

Mikado MD-813BT Hoparlör Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Kerem 1* Profil Resmi

9 yorum

Kerem 1* kullanan varmı güzelmi
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.