Mikado MD-856 Hoparlör

Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Var
Kanal Yapısı:
5.1
Uydu Sayısı:
5 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var

Mikado MD-856 Hoparlör Fiyatları

Mikado Md-856 Ev Sinema Hoparlörü - Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

3.105,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 3105.20
Mikado MD-856 5+1 Multimedia Bluetooth Speaker Usb+SD+FM Destekli Uzaktan Kumanda ile 220V

Satıcı: bykalite

3.911,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 3911.56
Mikado Md-856 5+1 Usb+Sd+Fm Destekli Multimedia Bluetooth Speaker

Satıcı: bykalite

4.137,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 4137.60
Mikado MD-856 MD-856BT USB-SD-FM Destekli Multimedya 5+1 Bluetoot

Satıcı: OfmatTeknoloji

4.322,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 4322.12
Mikado MD-856 5+1 Usb+SD+FM Destekli Multimedia Bluetooth Speaker

Satıcı: vadibykalite

4.323,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

5 4333.57
Mikado MD-856 5+1 Radyo USB Sd Kart Bluetooth Destekli Hoparlör

Satıcı: bykalite | 9 yorum

4.323,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 4323.57
Mikado Md-856 5+1 Usb+sd+fm Destekli Multimedia Bluetooth Speaker

Satıcı: bykalite

4.675,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 4675.00
Mikado MD-856 5+1 Multimedia Bluetooth Speaker Usb+SD+FM Destekli Uzaktan Kumanda ile 220V

Satıcı: Hepsiburada | 255 yorum

4.749,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 4749.25
Mikado MD-856 5+1 Multimedia Bluetooth Speaker Usb+SD+FM Destekli Uzaktan Kumanda ile 220V

Satıcı: c-teknoloji | 255 yorum

4.968,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 4968.22
Mikado Md-856Bt Usb-Sd-Fm Destekli Multimedya 5+1 Bluetooth Speaker

Satıcı: Anka Bilgisayar

5.215,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 5215.30
Mikado Md-856 5+1 Usb+sd+fm Destekli Multimedia Bluetooth Speaker

Satıcı: C-TEKNOLOJİ

5.477,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 5477.00
MIKADO MD-856 BT 5+1 USB+SD+FM DESTEKLİ MULTIMEDIA BLUETOOTH SPEAKER

Satıcı: Gür Elektronik

6.174,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 6174.97
Mikado Md-856 5+1 Usb+Sd+Fm Destekli Multimedia Bluetooth Speaker

Satıcı: AYTTİCARET

6.857,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

13 6857.25
Mikado MD-856BT USB-SD-FM Destekli Multimedya 5+1 Bluetooth Speaker

Satıcı: Aytticaret

8.279,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 8279.05

Mikado MD-856 Hoparlör Fiyat Geçmişi

Mikado MD-856 Hoparlör Temel Özellikleri

Var
5.1
5 adet
Yok
Var
Toza Dayanıklılık:
Yok
Suya Dayanıklılık:
Yok
Dahili Batarya:
Yok

Mikado MD-856 Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı 3D Surround
• Toplam Güç (RMS) 95 W
• Güç (Uydu) 60 W
• Güç (Bas) 35 W
• Güç Kaynağı AC/DC
• Dahili Batarya Yok

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A
• USB Type-A İşlevi Medya Oynatıcı
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar MicroSD / SD RCA

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• NFC Yok
• Çoklu Bağlantı Yok

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Yok
• FM Radyo Var
• Disk Oynatıcı Yok

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

• Toza Dayanıklılık Yok
• Suya Dayanıklılık Yok
• Darbeye Dayanıklılık Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah

Mikado MD-856 Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.