Mikado MD-X27 Hoparlör

Toplam Güç (RMS):
6 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Kanal Yapısı:
2.0
Uydu Sayısı:
2 adet
En Düşük Frekans:
20 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz

Mikado MD-X27 Hoparlör Fiyatları

Mikado MD-X27 2.0 Multimedia 3W*2 Siyah 5V USB LED Işıklı Speaker Hoparlör

Satıcı: Ofmat Teknoloji

671,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 681
Mikado MD-X27 Hoparlör

Satıcı: OfmatTeknoloji

619,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 619.46
Mikado Md-x27 2.0 Multimedia 3w-2 Siyah 5v Usb Led Işıklı Speaker

Satıcı: Ofmat Teknoloji

677,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 677.00
Mikado MD-X27 Kablosuz Taşınabilir Işıklı Speaker

Satıcı: OFMAT TEKNOLOJİ

677,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 677.00
Mikado MD-X27 1+1 RGB Ledli Gaming Oyuncu Bilgisayar Hoparlörü

Satıcı: Yüzde Yüz Bilişim | 233 yorum

710,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

5 710.97
Mikado MD-X27 2.0 Multimedia 3W*2 Siyah 5V USB LED Işıklı Speaker Hoparlör

Satıcı: NEHİR BİLGİSAYAR HATAY

829,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 829.35
Mikado MD-X27 1+1 3 W USB Hoparlör

Satıcı: blueteknolojim

854,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 854.99
Mikado Md-x27 2.0 Multimedia 3w-2 Siyah 5v Usb Led Işıklı Speaker

Satıcı: blueteknolojim

859,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 859.99
Binbir Göz Bilgisayar Mikado MD-X27 2.0 Multimedia 3W-2 Siyah 5V USB LED Işıklı Speaker Hoparlör

Satıcı: computeryum

1.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

9 1290.00

Mikado MD-X27 Hoparlör Fiyat Geçmişi

Mikado MD-X27 Hoparlör Temel Özellikleri

6 W
Yok
2.0
2 adet
20 Hz
20 KHz
Dahili Batarya:
Yok

Mikado MD-X27 Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• En Düşük Frekans 20 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 6 W
• Güç (Uydu) 6 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Yok

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A
• USB Type-A İşlevi Güç Girişi
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar AUX

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Yok
• FM Radyo Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik (Uydu) 90 mm
• Yükseklik (Uydu) 142 mm
• Derinlik (Uydu) 86 mm

Mikado MD-X27 Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.