Toplam Güç (RMS):
6 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
100 Hz

Mikado Nexus MD-26BT Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Mikado MD-26BT Nexus Siyah 6W 1200MAH Usb-Tf-Tws-Ipx6 Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Segment Store | 5 yorum

859,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 859.14
Mikado MD-26BT Nexus Siyah 6 W 1200 mAh USB-TF-TWS-IPX6 Bluetooth Hoparlör siyah

Satıcı: bykalite

826,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 826.26
Mikado MD-26BT Nexus Siyah 6 W 1200 mAh USB-TF-TWS-IPX6 Bluetooth Hoparlör siyah

Satıcı: herbirivar

830,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 830.29
MIKADO MD-26BT, 6W, Taşınabilir, USB/AUX/BT/TF, RGB Işıklı, 1200mAh, IPX66 Su Geçirmez, Bluetooth Speaker (Siyah)

Satıcı: vadibykalite

879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

4 889
Mikado Md-26bt Nexus Siyah 6w 1200mah Usb-tf-tws-ıpx6 Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Herbirivar

893,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 893.11
Mikado Md-26bt Nexus Siyah 6w 1200mah Usb-tf-tws-ıpx6 Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Segment Store

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 899.00
Mikado MD-26BT Nexus Siyah 6W 1200MAH Usb-Tf-Tws-Ipx6 Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Hepsiburada | 5 yorum

1.017,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 1017.92
Mikado MD-26BT Nexus Siyah 6W 1200mAh USB-TF-TWS-IPX6 Bluetooth Hoparlör

Satıcı: ONMARKTR

1.034,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 1034.55
Mikado MD-26BT Nexus Siyah 6W 1200mAh USB-TF-TWS-IPX6 Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Onmarktr

1.050,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 1050.36
Mikado Md-26Bt Nexus Siyah 6W 1200Mah Usb-Tf-Tws-İpx6 Bluetooth Hoparlör

Satıcı: pazareyle

1.241,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 1241.27
MIKADO MD-26BT, 6W, Taşınabilir, USB/AUX/BT/TF, RGB Işıklı, 1200mAh, IPX66 Su Geçirmez, Bluetooth Speaker (Siyah)

Satıcı: MAESKO

1.277,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 1277.46

Mikado Nexus MD-26BT Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Mikado Nexus MD-26BT Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

6 W
Yok
1 adet
Yok
Var
100 Hz
En Yüksek Frekans:
18 KHz
Toza Dayanıklılık:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Dahili Batarya:
Var

Mikado Nexus MD-26BT Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• En Düşük Frekans 100 Hz
• En Yüksek Frekans 18 KHz
• Toplam Güç (RMS) 6 W
• Güç (Uydu) 6 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 6 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A USB Type-C
• USB Type-A İşlevi Medya Oynatıcı
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar AUX MicroSD / SD

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3
• Bluetooth Mesafesi 10 m

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Disk Oynatıcı Yok

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik (Uydu) 80 mm
• Yükseklik (Uydu) 105 mm
• Derinlik (Uydu) 80 mm

Mikado Nexus MD-26BT Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.