Toplam Güç (RMS):
5 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
Dahili Batarya:
Var

Mikado Zynox Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Mikado MD-68BT Zynox Siyah 5W 1200mAh BT,USB,İnduction Destekli Speaker

Satıcı: Mavilim Elektronik

757,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 757.73
Mikado MD-68BT Zynox Beyaz 5W 1200mAh BT,USB,İnduction Destekli Speaker

Satıcı: Mavilim Elektronik

757,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 757.73
Mikado MD-68BT Zynox Siyah 5W 1200mAh BT,USB,İnduction Destekli Speaker

Satıcı: MavilimElektronik

811,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 811.92
Mikado MD-68BT Zynox Beyaz 5W 1200mAh BT,USB,İnduction Destekli Speaker

Satıcı: ONMARKTR

868,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 868.22
Mikado Md-68bt Zynox Beyaz 5w 1200mah Bt,usb,induction Destekli Speaker

Satıcı: azomik

882,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 882.57
Mikado Md-68bt Zynox Beyaz 5w 1200mah Bt,usb,induction Destekli Speaker

Satıcı: Smallman

885,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 885.51
Mikado MD-68BT Zynox Beyaz 5W 1200MAH Bt,usb,induction Destekli Speaker

Satıcı: Smallman

894,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 894.30
Mikado MD-68BT Zynox Siyah 5W 1200MAH Bt,usb,induction Destekli Speaker

Satıcı: Smallman

894,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 894.30
Mikado Zynox Beyaz 5W 1200mAh BT,USB,İnduction Destekli Speaker

Satıcı: Smallman

984,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

9 984.07
Mikado Md-68Bt Zynox Siyah 5W 1200Mah Bt,Usb,İnduction Destekli Speaker

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

1.116,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

10 1116.93

Mikado Zynox Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Mikado Zynox Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

5 W
1 adet
Yok
Var

Mikado Zynox Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Toplam Güç (RMS) 5 W
• Güç (Uydu) 5 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 3 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A USB Type-C
• USB Type-A İşlevi Medya Oynatıcı
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar MicroSD / SD

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3
• Bluetooth Mesafesi 10 m
• NFC Yok

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• FM Radyo Yok
• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz
• Ağırlık 276 g
• Genişlik (Uydu) 107 mm
• Yükseklik (Uydu) 129 mm
• Derinlik (Uydu) 88 mm

Mikado Zynox Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.