Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Oxs S3 Tv Için Ses Barları, Dahili Subwoofer ile Ev Sineması Ses Sistemi
Satıcı: Mösta | 23 yorum
6.019,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
1 6019.14
OXS S3 TV için Ses Barları, Dahili Subwoofer ile Ev Sineması Ses Sistemi, 3D Surround Ses Sistemi TV Ses Çubuğu, TV Hoparlörleri, Bluetooth 5.0/Aux/Optical/Coaxial, 80 Watt, 3Eqs, Duvara Monte Edilebilir Satıcı: MÖSTA
7.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 7999.00
Oxs S3 Tv Soundbar–Bluetooth 5.0, 3D Surround, Dinamik Bas, Diyalog Geliştirme, Çoklu Ses Modu Siyah Satıcı: MÖSTA
8.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 8999.00
Oxs S3 Tv Için Ses Barları, Dahili Subwoofer İle Ev Sineması Ses Sistemi
Satıcı: ylmzhome
15.582,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 15582.60
Oxs S3 Tv Soundbar – Bluetooth 5.0, Dinamik Bas, 3D Surround, Diyalog Geliştirme, Aux/optik/koaksiyel Uyumluluk, Çoklu Ses Modları, Duvara Monte Edilebilir - 01-Siyah
Satıcı: AYRSTORE
16.489,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
5 16489.49
GENEL ÖZELLİKLER
SES / GÜÇ BİLGİLERİ
KABLOLU BAĞLANTILAR
MULTİMEDYA
TASARIM