Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Oxs S5 Dolby Atmos HDMI Earc, Dolby Atmos 3.1.2 Dahili Subwoofer Tv Için Sound Bar
Satıcı: Mösta | 81 yorum
11.179,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 11179.14
Oxs S5 Dolby Atmos Hdmı Earc, Dolby Atmos 3.1.2 Dahili Subwoofer Tv Için Sound Bar
Satıcı: Mösta
12.319,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 12319.10
OXS S5 Dolby Atmos HDMI eARC, Dolby Atmos 3.1.2 Dahili Subwoofer, Merkez Hoparlör, Bluetooth ve Çok Kablolu Bağlantı, 5 EQ, 4K HDR Geçişli, 230W, Ev Sinema Sistemi, Duvara Monte edilebilir, TV için Sound bar Satıcı: MÖSTA
12.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 12999.00
Oxs S5 Dolby Atmos Hdmi Earc Dolby Atmos 3.1.2 Dahili Subwoofer Tv Için Soundbar Siyah Satıcı: MÖSTA
13.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 13999.00
OXS S5 Dolby Atmos HDMI eARC, Dolby Atmos 3.1.2 Dahili Subwoofer, Bluetooth ve Çok Kablolu, 5 EQ, 4K HDR Geçişli, 230W Satıcı: Erenler Ticaret
25.998,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
5 25998.00
GENEL ÖZELLİKLER
SES / GÜÇ BİLGİLERİ
KABLOLU BAĞLANTILAR
MULTİMEDYA
TASARIM1 yorum
4 yorum