QCY SP2 Bluetooth Hoparlör

Toplam Güç (RMS):
5 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
Toza Dayanıklılık:
Var

QCY SP2 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

QCY SP2 RGB Bluetooth Hoparlör Kırmızı

Satıcı: İstech İletişim

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

1 809
QCY SP2 HOPARLÖR - BEYAZ

Satıcı: Prospera

735,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 735.08
QCY SP2 RGB Bluetooth Hoparlör Beyaz

Satıcı: İstech İletişim

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

3 809
QCY Sp2 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Punch Bass - 17 Saat Dinleme Rgb Işık Ip67 Tf Kart Girişli

Satıcı: Trendyol

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 799.00
QCY Sp2 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Punch Bass - 17 Saat Dinleme Rgb Işık Ip67 Tf Kart Girişli

Satıcı: Trendyol

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 799.00
Sp2 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Punch Bass - 17 Saat Dinleme Rgb

Satıcı: Ceptech

799,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 799.20
Sp2 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Punch Bass - 17 Saat Dinleme Rgb

Satıcı: Ceptech

799,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 799.20
Qcy Sp2 5W Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Punch Bass 17 Saat Dinleme Rgb Işık Ip67 Tf Kart Girişli Kırmızı

Satıcı: İstech İletişim | 76 yorum

799,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 799.80
Qcy Sp2 5W Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Punch Bass 17 Saat Dinleme Rgb Işık Ip67 Tf Kart Girişli Siyah

Satıcı: İstech İletişim | 76 yorum

799,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 799.80
QCY SP2 HOPARLÖR - BEYAZ

Satıcı: İstech İletişim

827,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 827.08

QCY SP2 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

QCY SP2 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

5 W
Yok
1 adet
Yok
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Dahili Batarya:
Var

QCY SP2 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Hassasiyet 89 dB
• Toplam Güç (RMS) 5 W
• Güç (Uydu) 5 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 17 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type-C
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar MicroSD / SD

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3
• Bluetooth Mesafesi 10 m

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Var
• Disk Oynatıcı Yok

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz Kırmızı Bej
• Ağırlık 187 g
• Genişlik (Uydu) 98 mm
• Yükseklik (Uydu) 76 mm
• Derinlik (Uydu) 39 mm

QCY SP2 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.