4.0 (3 oy) / 6 yorum

QCY SP7 Bluetooth Hoparlör

Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
90 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz

QCY SP7 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Qcy Sp7 40W Taşınabilir Bluetooth Hoparlör 14 Saat Dinleme Rgb Işık Ipx7 tf kart girişli - Siyah

Satıcı: İstech İletişim | 146 yorum

2.111,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 2111.30
QCY SP7 RGB Bluetooth Hoparlör Mavi

Satıcı: Amazon.com.tr

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

2 2009
QCY SP7 RGB Bluetooth Hoparlör Siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

2.023,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

3 2033.08
QCY SP7 40W Taşınabilir Bluetooth Hoparlör 14 Saat Dinleme RGB Işık IPX7 TF Kart Girişli

Satıcı: Trendyol

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 2099.00
QCY SP7 40W Taşınabilir Bluetooth Hoparlör 14 Saat Dinleme RGB Işık IPX7 TF Kart Girişli

Satıcı: Trendyol

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 2099.00
Qcy SP7 40 W RGB Işık TF Kart Girişi Bluetooth 5.4 Hoparlör siyah

Satıcı: Ceptech

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

6 2099.00
Qcy SP7 40 W RGB Işık TF Kart Girişi Bluetooth 5.4 Hoparlör yesil

Satıcı: Ceptech

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

7 2099.00
Qcy SP7 40W Taşınabilir Bluetooth Hoparlör 14 Saat Dinleme RGB Işık IPX7 TF Kart Girişli

Satıcı: Ceptech

2.099,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 2099.01
Qcy SP7 40W Taşınabilir Bluetooth Hoparlör 14 Saat Dinleme RGB Işık IPX7 TF Kart Girişli

Satıcı: Ceptech

2.099,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 2099.01
Qcy Sp7 40W Taşınabilir Bluetooth Hoparlör 14 Saat Dinleme Rgb Işık Ipx7 Tf Kart Girişli

Satıcı: İstech İletişim

2.099,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

10 2099.01
QCY SP7 Mavi RGB Bluetooth Hoparlör

Satıcı: İstech İletişim

2.099,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

11 2099.01
Qcy Sp7 40W Taşınabilir Bluetooth Hoparlör 14 Saat Dinleme Rgb Işık Ipx7 tf kart girişli - Kırmızı

Satıcı: İstech İletişim | 146 yorum

2.111,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

12 2111.30
Qcy Sp7 Mavi Rgb Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Woomino

3.079,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 3079.10

QCY SP7 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

QCY SP7 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

1 adet
Yok
Var
90 Hz
20 KHz
Toza Dayanıklılık:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Dahili Batarya:
Var

QCY SP7 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Hassasiyet 105 dB
• En Düşük Frekans 90 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 40 W
• Güç (Uydu) 40 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 14 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type-C
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar MicroSD / SD

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.4
• Bluetooth Mesafesi 10 m

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Var
• FM Radyo Yok
• Disk Oynatıcı Yok

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

• Toza Dayanıklılık Var
• Suya Dayanıklılık Var
• IP Seviyesi (Su) IPX7
• Suya Dayanıklılık Türü Su Geçirmez
• Darbeye Dayanıklılık Var

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Mavi Kırmızı Yeşil
• Ağırlık 739 g
• Genişlik (Uydu) 87 mm
• Yükseklik (Uydu) 218 mm
• Derinlik (Uydu) 86 mm

QCY SP7 Bluetooth Hoparlör Yorumları (6 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Kaan A**** Profil Resmi

3 yorum

Kaan A**** cok iy baaslar tizler sesi olsun banamısın demiyor jbl anker kimmiş diyor ben burdayım diyor gibi kalitesi var
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
8 ay önce
UĞUR A**** Profil Resmi

1 yorum

UĞUR A**** @Kaan A**** Merhaba ben de almayı düşünüyorum ama bazı kötü yorumlar gördüm dip ses sorunu var sesk 40 watt gibi degil paranızı cope atmayin tarzında.Bu konuda yardimci olmak adina neler söyleyebilirsiniz acaba?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 8 ay önce
Kaan A**** Profil Resmi

3 yorum

Kaan A**** @UĞUR A**** şöyle soyleyeyım ben genellıkle sahılde bısıkletıme takıp son sesi acıp kullanıyorum gelen gecen bakıyor basslar muthıs ıyı ses kalıtesideaynı sekılde insanlar boyle yenı pıyasaya cıkan markaları bıraz yargılıyor ama ben cok memnunum alalı 6ay oldu hıc bır sorunu yok bataryasıda cok ıyı
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 7 ay önce
M. N*** Profil Resmi

4 yorum

M. N*** Ses seviyesi çok iyi. Netlik olarak diğer muadillerinden geride değil kesinlikle. Ekolayzır ayarı ile özel zevkinize göre ayarlayabilirsiniz. Gönül rahatlığı ile alınır
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
9 ay önce
MERT KÜÇÜK Profil Resmi

58 yorum

MERT KÜÇÜK ses 40 watt gibi değil şarj 14 saat değil 5-6 saat oda orta seslerde 40 watt tamamen kandırmaca paranızı çöpe atmayın ayrıca dip ses sorunu var
Faydalı (1) Faydalı Değil (2) Yanıtla
1 yıl önce
Tolga P******* Profil Resmi

110 yorum

Tolga P******* Bu fiyata JBL seviyesi bass ve ses yüksekliği başka markada yok, birde uygulamadan geniş bant eq ayarı var oradan dilediğiniz ayarlar ile anker netliğinde tiz vuruslarıda alabiliyorsunuz, istisnasız diğer cihazların iki katı güclü bass ve ses seviyesi var.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.