Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Var
Kanal Yapısı:
2.1
Uydu Sayısı:
2 adet
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
20 Hz

Rampage RMS-311 Shard Hoparlör Fiyatları

Rampage Rms-311 Shard 2+1 80W Siyah Usb,Fm,Bluetooth,Hmdı,Optica Rgb Işıklı Speaker

Satıcı: bykalite

5.472,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 5472.60
Rampage RMS-311 Shard 2 1 80W Rgb Işıklı Speaker Siyah

Satıcı: bykalite | 21 yorum

5.595,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 5595.59
Rampage RMS-311 Shard 2+1 80W Müzik Seti - Siyah

Satıcı: bykalite | 123 yorum

6.179,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 6179.00
Rampage Rms-311 Shard 2 1 80w Siyah Usb,fm,bluetooth,hmdı,optica Rgb Işıklı Speaker

Satıcı: bykalite

6.279,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 6279.00
Rampage Rms-311 Shard 2 1 80w Siyah Usb,fm,bluetooth,hmdı,optica Rgb Işıklı Speaker

Satıcı: SMALLMAN

6.354,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 6354.44
Rampage RMS-311 Shard 2 1 80W Rgb Işıklı Speaker Siyah

Satıcı: teknotek41

6.369,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 6369.09
Rampage Rms-311 Shard 2+1 80W Siyah Usb,Fm,Bluetooth,Hmdı,Optica Rgb Işıklı Speaker

Satıcı: Smallman

6.546,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 6546.90
Rampage RMS-311 Kablolu Işıklı 2+1 Speaker

Satıcı: Smallman

6.719,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 6719.63
Rampage RMS-311 Shard 2+1 80W Müzik Seti - Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 123 yorum

7.089,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 7089.48
Rampage RMS-311 SHARD 2+1 80W Siyah USB,FM,Bluetooth,HMDI,Optica Rgb Işıklı Hoparlör

Satıcı: C-Teknoloji

7.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

10 7309
Rampage Rms-311 Shard 2 1 80w Siyah Usb,fm,bluetooth,hmdı,optica Rgb Işıklı Speaker

Satıcı: C-TEKNOLOJİ

7.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 7489.00
Rampage RMS-311 SHARD 2+1 80W Siyah USB,FM,Bluetooth,HMDI,Optica Rgb Işıklı Speaker

Satıcı: Nusrat Bilişim

9.938,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

12 9938.47

Rampage RMS-311 Shard Hoparlör Fiyat Geçmişi

Rampage RMS-311 Shard Hoparlör Temel Özellikleri

Var
2.1
2 adet
Var
20 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz
Dahili Batarya:
Yok

Rampage RMS-311 Shard Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• En Düşük Frekans 20 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 80 W
• Güç (Uydu) 40 W
• Güç (Bas) 40 W
• Güç Kaynağı AC/DC
• Dahili Batarya Yok

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah

Rampage RMS-311 Shard Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.