Rampage RMS-G8 Hoparlör

Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Var
Kanal Yapısı:
2.1
Uydu Sayısı:
2 adet
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
45 Hz

Rampage RMS-G8 Hoparlör Fiyatları

Rampage Rms-g8 2 1 25w Bluetooth Usb-sd-fm Rainbow Siyah Led Işıklı Gaming Speaker

Satıcı: Dossimo

2.173,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 2173.63
RAMPAGE RMS-G8 2+1 25W Rainbow Led Işıklı Gaming Bilgisayar Hoparlörü

Satıcı: Dossimo

2.812,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 2812.03
Rampage RMS-G8 2+1 25W Bluetooth +USB-SD-FM Rainbow Siyah Led Işıklı Oyuncu Ses Sistemi

Satıcı: Hepsiburada | 422 yorum

2.849,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 2849.33
Rampage Rms-G8 Antares 2+1 25W Bluetooth USB SD FM Siyah LED Işıklı Gaming Speaker Hoparlör

Satıcı: herbirivar

2.949,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 2949.47
Rampage RMS-G8 Bluetooth Usb SD Kart FM Led Işıklı 2.1 Ses Sistemi

Satıcı: Dossimo

3.002,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

5 3002.09
Rampage RMS-G8 Bluetooth Usb SD Kart FM Led Işıklı 2.1 Ses Sistemi

Satıcı: Smallman

3.028,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 3028.92
Rampage Rms-G8 2+1 25W Bluetooth +Usb-Sd-Fm Rainbow Siyah Led Işıklı Oyuncu Ses Sistemi

Satıcı: Dossimo

3.068,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 3068.10
Rampage Rms-G8 Antares 2+1 25W Bluetooth+Usb-Sd-Fm Rainbow Siyah Led Işıklı Gaming Speaker Hoparlör

Satıcı: Smallman

3.132,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 saat önce

8 3132.90
RAMPAGE RMS-G8 2+1 25W Rainbow Led Işıklı Gaming Bilgisayar Hoparlörü

Satıcı: MEDIAMARKT

3.136,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 3136.00
Rampage Rms-G8 2+1 25W Rainbow Led Işıklı Gaming Bilgisayar Hoparlörü 3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

10 3199.00
Rampage Rms-g8 2+1 25w Rgb Oyuncu Hoparlörü

Satıcı: MediaMarkt

3.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 3200.00
Mikado Rampage RMS-G8 Antares 2+1 25W Bluetooth+USB-SD-FM Rainbow Siyah Led Işıklı Gaming Speaker Hoparlör

Satıcı: SMALLMAN

3.222,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 3222.01
Rampage Rms-G8 Antares 2+1 25W Bluetooth+Usb-Sd-Fm Rainbow Siyah Led Işıklı Gaming Speaker Hoparlör

Satıcı: pazareyle

3.612,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

13 3612.90
RAMPAGE RMS-G8,Antares, 25W, 2+1, Masaüstü, FM/BT/SD/USB, Rainbow

Satıcı: mirkitap

4.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

14 4460

Rampage RMS-G8 Hoparlör Fiyat Geçmişi

Rampage RMS-G8 Hoparlör Temel Özellikleri

Var
2.1
2 adet
Var
45 Hz
En Yüksek Frekans:
18 KHz

Rampage RMS-G8 Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• En Düşük Frekans 45 Hz
• En Yüksek Frekans 18 KHz
• Toplam Güç (RMS) 25 W
• Güç (Uydu) 10 W
• Güç (Bas) 15 W
• Güç Kaynağı AC/DC

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik (Uydu) 100 mm
• Yükseklik (Uydu) 150 mm
• Derinlik (Uydu) 102 mm
• Genişlik (Subwoofer) 255 mm
• Yükseklik (Subwoofer) 195 mm
• Derinlik (Subwoofer) 205 mm

Rampage RMS-G8 Hoparlör İle En Çok Karşılaştırılan Ses Sistemleri

Rampage RMS-G8 Hoparlör Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Batuhan K*** Profil Resmi

1 yorum

Batuhan K*** Fiyat performas ürünü
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.