Toplam Güç (RMS):
6 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Kanal Yapısı:
2.0
Uydu Sayısı:
2 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var

Rampage RMS-X3 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Rampage Rms-X3 2.0 6W Bluetooth Özellikli Siyah Multimedia Rgb Işıklı Gaming USB Speaker

Satıcı: Smallman | 23 yorum

770,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 770.00
Rampage Rms-X3 2.0 6W Bluetooth Özellikli Beyaz Multimedia Rgb Işıklı Gaming Usb Speaker

Satıcı: Smallman

753,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 753.30
Rampage 2.0 6W Bluetooth Özellikli Siyah Multimedia RGB Işıklı Gaming USB Speaker

Satıcı: Smallman

765,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 765.73
Rampage Rms-X3 2.0 6W Bluetooth Özellikli Beyaz Multimedia Rgb Işıklı Gaming USB Speaker

Satıcı: Smallman | 23 yorum

770,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 770.00
Rampage Rms-x3 2.0 6w Bluetooth Beyaz Multimedia Rgb Işıklı Gaming Usb Speaker

Satıcı: Smallman

771,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 771.90
Rampage 2.0 6W Bluetooth Özellikli Beyaz Multimedia RGB Işıklı Gaming USB Speaker

Satıcı: Smallman

794,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 794.80
Rampage RMS-X3 2.0 6W Bluetooth Özellikli Beyaz Multimedia RGB Işıklı Gaming USB Speaker

Satıcı: SMALLMAN

795,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 795.30
Rampage Rms-X3 2.0 6W Bluetooth Özellikli Siyah Multimedia Rgb İşıklı Gaming Usb Speaker

Satıcı: SMALLMAN

795,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 795.30
Rampage Rms-X3 2.0 6W Bluetooth Özellikli Siyah Multimedia Rgb Işıklı Gaming Usb Speaker

Satıcı: Smallman

796,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 796.10
Rampage RMS-X3 2.0 6W Bluetooth Özellikli Beyaz Multimedia RGB Işıklı Gaming USB Speaker

Satıcı: Smallman

834,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

10 834.11
Rampage RMS-X3 2.0 6W Bluetooth Özellikli Siyah Multimedia RGB Işıklı Gaming USB Speaker

Satıcı: Smallman

834,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

11 834.11
Rampage Rms-x3 2.0 6w Bluetooth Beyaz Multimedia Rgb Işıklı Gaming Usb Speaker

Satıcı: zekicocuk

1.013,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 1013.55
Rampage RMS-X3 2.0 6W Bluetooth Özellikli Multimedia RGB Işıklı Gaming RGB Bluetooth 2.0 Oyun Hoparlörü USB Speaker (SİYAH)

Satıcı: Lunatic Gamer Shop

1.159,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

13 1169.99

Rampage RMS-X3 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Rampage RMS-X3 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

6 W
Yok
2.0
2 adet
Yok
Var
En Düşük Frekans:
90 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz
Toza Dayanıklılık:
Yok
Suya Dayanıklılık:
Yok

Rampage RMS-X3 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Hassasiyet 80 dB
• En Düşük Frekans 90 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 6 W
• Güç (Uydu) 6 W
• Güç Kaynağı USB

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A
• USB Type-A İşlevi Güç Girişi
• Diğer Bağlantılar AUX

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3
• Bluetooth Mesafesi 10 m
• NFC Yok

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Yok
• FM Radyo Yok

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

• Toza Dayanıklılık Yok
• Suya Dayanıklılık Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz
• Genişlik (Uydu) 87 mm
• Yükseklik (Uydu) 184 mm
• Derinlik (Uydu) 94 mm

Rampage RMS-X3 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.