Rampage RMS-X9 Hoparlör

Toplam Güç (RMS):
6 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Kanal Yapısı:
2.0
Uydu Sayısı:
2 adet
En Düşük Frekans:
160 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz

Rampage RMS-X9 Hoparlör Fiyatları

Rampage RMS-X9 2.0 RGB Işıklı Multimedia Gaming Oyuncu Speaker 5V 30dB Küçük Boyutlu Güçlü Ses

Satıcı: Smallman | 2523 yorum

770,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 770.00
Rampage RMS-X9 2.0 RGB Multimedia Oyuncu Hoparlör

Satıcı: Smallman

755,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 755.00
Rampage Rms-X9 2.0 Rgb Işıklı Multimedia 5V 30Db Gaming Oyuncu Speaker

Satıcı: Smallman

767,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 767.20
Rampage RMS-X9 2.0 RGB 6W RMS Gaming Speaker Işıklı Hoparlör

Satıcı: SMALLMAN

779,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

4 779.50
Rampage RMS-X9 2.0 RGB Multimedia Oyuncu Hoparlör

Satıcı: zekicocuk

993,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 993.74
Rampage Rms-X9 2.0 Rgb Işıklı Multimedia 5V 30Db Gaming Oyuncu Speaker

Satıcı: ONMARKTR

1.110,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 1110.20
Rampage RMS-X9 2.0 RGB Işıklı Multimedia Gaming Oyuncu Speaker 5V 30dB Küçük Boyutlu Güçlü Ses

Satıcı: Rampage | 2523 yorum

1.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 1249.00
Rampage 2.0 RGB Işıklı Multimedia 5v 30db Gaming Oyuncu Speaker

Satıcı: Rampage

1.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 1249.00
Rampage 2.0 RGB Işıklı Multimedia 5v 30db Gaming Oyuncu Speaker

Satıcı: Teknomeda

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 1299.00
Rampage RMS-X9 2.0 RGB 6W RMS Gaming Speaker Işıklı Hoparlör

Satıcı: TEKNOMEDA

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

10 1299.00

Rampage RMS-X9 Hoparlör Fiyat Geçmişi

Rampage RMS-X9 Hoparlör Temel Özellikleri

6 W
Yok
2.0
2 adet
160 Hz
20 KHz

Rampage RMS-X9 Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• En Düşük Frekans 160 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 6 W
• Güç (Uydu) 6 W
• Güç Kaynağı USB

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A
• USB Type-A İşlevi Güç Girişi
• Diğer Bağlantılar AUX

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah

Rampage RMS-X9 Hoparlör İle En Çok Karşılaştırılan Ses Sistemleri

Rampage RMS-X9 Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.