Toplam Güç (RMS):
6 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Kanal Yapısı:
2.0
Uydu Sayısı:
2 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok

Redragon Kage GS514 Hoparlör Fiyatları

Redragon Kage GS514 Rgb 3W x 2 Kablolu 2.0 Stereo Gaming Hoparlör

Satıcı: WB Technologies | 1 yorum

829,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 829.00
Redragon KAGE GS514 Kablolu Masaüstü PC Gaming Hoparlör

Satıcı: incehesap

920,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 920.22
Redragon Kage Gs514 Rgb 3W X 2 Kablolu 2.0 Stereo Gaming Hoparlör

Satıcı: WB Teknoloji

929,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 929.10
Redragon KAGE GS514 Kablolu Masaüstü PC Gaming Hoparlör 899,00 TL + 59,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 909
REDRAGON GS514 Stentor Gaming Speaker

Satıcı: Think24

989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 989.00
Redragon KAGE GS514 RGB 3W x 2 Kablolu 2.0 Stereo Gaming Hoparlör

Satıcı: Think24

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

6 999.00
Redragon KAGE GS514 Kablolu Masaüstü PC Gaming Hoparlör

Satıcı: Think24

1.066,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 1066.03
Redragon Kage Gs514 Gamıng Kablolu Hoparlor

Satıcı: hedefmarket

1.092,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 1092.10
REDRAGON KAGE GAMING KABLOLU HOPARLOR

Satıcı: incehesap

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 1099.00
Redragon Kage GS514 Kablolu Masaüstü Pc Hoparlör

Satıcı: TeknoCanMarketing

1.474,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 1474.88
Redragon Kage Gs514 Gamıng Kablolu Hoparlor

Satıcı: areyteknoloji

1.830,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

11 1830.70

Redragon Kage GS514 Hoparlör Fiyat Geçmişi

Redragon Kage GS514 Hoparlör Temel Özellikleri

6 W
Yok
2.0
2 adet
Yok
En Düşük Frekans:
120 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz
Dahili Batarya:
Yok

Redragon Kage GS514 Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• En Düşük Frekans 120 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 6 W
• Güç (Uydu) 6 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Yok

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A
• USB Type-A İşlevi Güç Girişi
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar AUX

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Yok
• FM Radyo Yok
• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 329 g
• Genişlik (Uydu) 86 mm
• Yükseklik (Uydu) 117 mm
• Derinlik (Uydu) 88 mm

Redragon Kage GS514 Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.