Toplam Güç (RMS):
8 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
100 Hz
En Yüksek Frekans:
10 KHz

Shaza SS4501 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

SHAZA Taşınabilir Bluetooth Hoparlör IPX6 Suya Dayanıklı - 6W Ses Çıkışı Gri

Satıcı: Turkiye Magaza

598,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

1 608.12
SHAZA Taşınabilir Bluetooth Hoparlör IPX6 Suya Dayanıklı - 6W Ses Çıkışı Mavi

Satıcı: Turkiye Magaza

598,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

2 608.14
Shaza Ss-4501

Satıcı: Aras kavakçılık

675,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 675.80
Shaza Ss-4501

Satıcı: Aras kavakçılık

675,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 675.80
Shaza Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Ipx6 Suya Dayanıklı - 6W Ses Çıkışı Gri

Satıcı: GOOD MARKET

719,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 719.10
Shaza Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Ipx6 Suya Dayanıklı - 6W Ses Çıkışı Gri

Satıcı: YK İletişim | 196 yorum

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 799.00
Shaza Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Ipx6 Suya Dayanıklı - 8W Ses Çıkışı Mavi Renkli

Satıcı: YK İletişim | 196 yorum

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 799.00
SHAZA Taşınabilir Bluetooth Hoparlör IPX6 Suya Dayanıklı - 8W Ses Çıkışı Mavi

Satıcı: GOOD MARKET

809,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 809.10
shaza Bluetooth Hoparlör Mavi

Satıcı: ÇEVİKTEKNOLOJİ

1.139,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 1139.00
shaza Bluetooth Hoparlör Gri

Satıcı: ÇEVİKTEKNOLOJİ

1.139,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 1139.00
SHAZA SS4506/BL Taşınabilir 8W Ses Çıkışı RGB Bluetooth Hoparlör Mavi

Satıcı: ÖNDER AVM

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

11 1299.00
SHAZA Taşınabilir Bluetooth Hoparlör IPX6 Suya Dayanıklı - 6W Ses Çıkışı Gri

Satıcı: Teknosa

1.372,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

12 1372.00
Shaza Szbts01-g Ipx6 Suya Dayanıklı 8 W Ses Çıkışı Gri Taşınabilir Bluetooth Hoparlör 1.399,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 1409.9
Shaza Szbts01-m Ipx6 Suya Dayanıklı 6W Ses Çıkışı Mavi Taşınabilir Bluetooth Hoparlör 1.399,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 1409.9

Shaza SS4501 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Shaza SS4501 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

8 W
1 adet
Yok
Var
100 Hz
10 KHz
Toza Dayanıklılık:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Dahili Batarya:
Var

Shaza SS4501 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• En Düşük Frekans 100 Hz
• En Yüksek Frekans 10 KHz
• Toplam Güç (RMS) 8 W
• Güç (Uydu) 8 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 5 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A USB Type-C
• USB Type-A İşlevi Medya Oynatıcı
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar MicroSD / SD

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.0
• Bluetooth Mesafesi 10 m
• NFC Yok

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Mavi Gri
• Ağırlık 413 g

Shaza SS4501 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.