Snopy SN-611 Hoparlör

Toplam Güç (RMS):
6 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Kanal Yapısı:
2.0
Uydu Sayısı:
2 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok

Snopy SN-611 Hoparlör Fiyatları

Snopy SN-611 2.0 AC 220V Siyah Hoparlör 1 + 1 Ses Ayarı ile Güçlü Ses Deneyimi

Satıcı: Segment Store | 163 yorum

529,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 529.00
Snopy SN-611 1+1 Hoparlör, Siyah

Satıcı: Lunatic Gamer Shop

497,89 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

2 507.89
Snopy Sn-611 1+1 Speaker

Satıcı: Segment Store

529,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 529.00
Snopy SN-611 2.0 AC 220V Siyah Hoparlör 1 + 1 Ses Ayarı ile Güçlü Ses Deneyimi

Satıcı: Hepsiburada | 163 yorum

534,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 534.95
Snopy Sn-611 2.0 Ac 220V 1+1 Speaker

Satıcı: Anka Bilgisayar

541,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 541.60
Snopy SN-611 Kablolu Speaker

Satıcı: parcbeny

598,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 598.00
Snopy SN-611 2.0 AC 220V Hoparlör

Satıcı: x-elektronik

611,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 611.99
Snopy Sn-611 Speaker Bilgisayar Hoparlör

Satıcı: Eksik Sepeti

614,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 614.70
Snopy SN-611 2.0 AC 220V Speaker Bilgisayar Hoparlör

Satıcı: EksikSepeti

614,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 614.73
Snopy Sn-611 2.0 Ac 220v Speaker

Satıcı: Herbirivar

628,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 628.28
Snopy SN-611 2.0 3w-2 Speaker

Satıcı: Eksik Sepeti

641,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 641.17
Snopy SN-611 2.0 3w-2 Speaker

Satıcı: Mavilim Elektronik

649,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 649.82
Snopy SN-611 Kablolu Speaker

Satıcı: Eksik Sepeti

661,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 661.00

Snopy SN-611 Hoparlör Fiyat Geçmişi

Snopy SN-611 Hoparlör Temel Özellikleri

6 W
Yok
2.0
2 adet
Yok
En Düşük Frekans:
100 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz
Toza Dayanıklılık:
Yok
Suya Dayanıklılık:
Yok
Dahili Batarya:
Yok

Snopy SN-611 Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Hoparlör
• Bağlantı Kablolu
• Kanal Yapısı 2.0
• Subwoofer Yok
• Uydu Sayısı 2 adet
• Uzaktan Kumanda Yok

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• En Düşük Frekans 100 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 6 W
• Güç (Uydu) 6 W
• Güç Kaynağı AC/DC
• Dahili Batarya Yok

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok
• NFC Yok
• Çoklu Bağlantı Yok

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Yok
• FM Radyo Yok
• Disk Oynatıcı Yok

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

• Toza Dayanıklılık Yok
• Suya Dayanıklılık Yok
• Darbeye Dayanıklılık Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik (Uydu) 70 mm
• Yükseklik (Uydu) 180 mm
• Derinlik (Uydu) 74 mm

Snopy SN-611 Hoparlör İle En Çok Karşılaştırılan Ses Sistemleri

Snopy SN-611 Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.