Snopy SN-84 Hoparlör

Toplam Güç (RMS):
2 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Kanal Yapısı:
2.0
Uydu Sayısı:
2 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok

Snopy SN-84 Hoparlör Fiyatları

Snopy Sn-84 3W Rms 1+1 Siyah Hoparlör

Satıcı: Teknopcsarf | 207 yorum

406,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 406.78
Snopy Sn-84 2.0 Siyah Usb Speaker

Satıcı: Parcbeny

427,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 427.71
Snopy Sn-84 1+1 Siyah Usb Hoparlör - Speaker (2*2 Watt - 4 Ohm)

Satıcı: Anka Bilgisayar

438,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 438.40
Snopy Sn-84 3W Rms 1+1 Siyah Hoparlör

Satıcı: onlinealisverisyap | 207 yorum

439,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 439.54
Snopy Sn-84 2.0 Siyah Usb Speaker

Satıcı: teknopcsarf

450,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 450.03
Snopy SN-84 2.0 Siyah USB Speaker

Satıcı: Mavilim Elektronik

500,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 500.74
Snopy Sn-84 1+1 3 W Hoparlör

Satıcı: Sanaluygun

509,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 509.00
Snopy SN-84 2.0 Siyah USB Speaker

Satıcı: SMALLMAN

530,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 530.06
Snopy SN-84 2.0 Siyah 1+1 USB Speaker Bilgisayar Pc Yanı Hoparlör

Satıcı: Aytticaret

633,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 633.56
Snopy Sn-84 1+1 Siyah USB Hoparlör-Speaker (2*2 Watt-4 Ohm)

Satıcı: MERT-ER ELEKTRONİK

593,68 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

10 603.68
SNOPY SN-84, 4W, 1+1, Masa Üstü, USB, SPEAKER (Siyah)

Satıcı: MAESKO

694,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 694.23
SNOPY SN-84 USB 2.0 MULTİMEDYA 1+1 HOPARLÖR SPEAKAER SET 4W

Satıcı: NARGO

1.106,04 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

12 1116.04
SNOPY SN-84 USB 2.0 MULTİMEDYA 1+1 HOPARLÖR SPEAKAER SET 4W

Satıcı: NARGO

1.217,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

13 1227.44

Snopy SN-84 Hoparlör Fiyat Geçmişi

Snopy SN-84 Hoparlör Temel Özellikleri

2 W
Yok
2.0
2 adet
Yok
En Düşük Frekans:
60 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz
Toza Dayanıklılık:
Yok
Suya Dayanıklılık:
Yok
Dahili Batarya:
Yok

Snopy SN-84 Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Hoparlör
• Bağlantı Kablolu
• Kanal Yapısı 2.0
• Subwoofer Yok
• Uydu Sayısı 2 adet
• Uzaktan Kumanda Yok

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• En Düşük Frekans 60 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 2 W
• Güç (Uydu) 2 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Yok

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• Diğer Bağlantılar AUX

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok
• NFC Yok
• Çoklu Bağlantı Yok

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Yok
• FM Radyo Yok
• Disk Oynatıcı Yok

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

• Toza Dayanıklılık Yok
• Suya Dayanıklılık Yok
• Darbeye Dayanıklılık Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah

Snopy SN-84 Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.