Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Kanal Yapısı:
2.0
Uydu Sayısı:
2 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
50 Hz

SteelSeries Arena 3 Hoparlör Fiyatları

Steelseries Arena 3 1+1 Hoparlör - Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

6.852,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

1 6852.10
SteelSeries Arena 3 Tam Kapsamlı 2.0 Oyun Hoparlörleri, Hoparlör Üzeri Kumandalar, 4 Hoparlör Sürücüleri, Kablolu ve Bluetooth, 3.5 mm Yardımcı, Mobil, Ayarlanabilir Stand

Satıcı: JetKlik

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

2 10009
SteelSeries Arena 3 2.0 Oyun Hoparlörleri – Kablolu Ve Bluetooth – Pc, Mac, Mobil

Satıcı: JetKlik

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 9999.00
Steelseries Arena 3 Tam Kapsamlı 2.0 Oyun Hoparlörleri 9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 9999.00
Steelseries Arena 3 Kablolu Ve Bluetooth 2.0 Oyun Hoparlörü

Satıcı: JetKlik

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

5 9999.00
SteelSeries Arena 3 Kablolu ve Bluetooth 2.0 Oyun Hoparlörü

Satıcı: JetKlik

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 9999.00
Steelseries Arena 3 LED 2.0 Siyah Gaming Hoparlör

Satıcı: JetKlik

10.263,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 10263.53
SteelSeries Arena 3 2.0 Oyun Hoparlörleri – Kablolu ve Bluetooth – PC, Mac, Mobil

Satıcı: Lumora Teknoloji | 8 yorum

10.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 10499.00
Steelseries Arena 3 2.0 Kablolu Ve Bluetooth Pc, Mac, Mobil Uyumlu Oyun Hoparlörleri Siyah

Satıcı: JetKlik

10.868,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 10868.48
Steelseries Arena 3 2.0 Oyun Hoparlörleri – Kablolu Ve Bluetooth – Pc, Mac, Mobil

Satıcı: ylmzhome

14.224,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

10 14224.80
SteelSeries Arena 3 Kablolu ve Bluetooth 2.0 Oyun Hoparlörü

Satıcı: Erenler Ticaret

15.679,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 15679.56

SteelSeries Arena 3 Hoparlör Fiyat Geçmişi

SteelSeries Arena 3 Hoparlör Temel Özellikleri

Yok
2.0
2 adet
Yok
Var
50 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz
Dahili Batarya:
Yok

SteelSeries Arena 3 Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı 3D Sanal Surround
• Hassasiyet 91 dB
• En Düşük Frekans 50 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Güç Kaynağı AC/DC
• Dahili Batarya Yok

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 4.2
• Bluetooth Mesafesi 10 m
• NFC Yok

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Yok
• FM Radyo Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik (Uydu) 104.9 mm
• Yükseklik (Uydu) 126.2 mm
• Derinlik (Uydu) 196.1 mm

SteelSeries Arena 3 Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.