Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sunix 800 Mah 5W Kablosuz Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Mavi BTS-140M Satıcı: Amazon.com.tr
375,41 TL + Kargo Siteye Git ❯32 sn önce
1 385.41
Sunix 800 Mah 5W Kablosuz Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Siyah BTS-140S Satıcı: Amazon.com.tr
426,79 TL + Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 436.79
Sunix 800 Mah 5W Kablosuz Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Beyaz BTS-140B Satıcı: Amazon.com.tr
622,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önce
3 632.08
Sunix BTS-140 800 Mah 5W Kablosuz Taşınabilir Bluetooth Hoparlör - Siyah
Satıcı: ANDROMEDA BİLGİSAYAR
794,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
4 794.06
Sunix Bts-140M Bluetooth Hoparlör - Mavi
Satıcı: ANDROMEDA BİLGİSAYAR
948,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
5 948.46
Sunix 800 Mah 5w Kablosuz Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Siyah Bts-140s Satıcı: ANDROMEDA BİLGİSAYAR
1.060,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
6 1060.00
GENEL ÖZELLİKLER
SES / GÜÇ BİLGİLERİ
KABLOLU BAĞLANTILAR
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
MULTİMEDYA
FİZİKSEL DAYANIKLILIK