Toplam Güç (RMS):
5 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
Dahili Batarya:
Var

Sunix BTS-86 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Sunix 800 Mah Kablosuz 5.2 Ledli Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Yeşil BTS-86

Satıcı: Prime

329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 329.00
Sunix 800 Mah Kablosuz 5.2 Ledli Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Yeşil BTS-86

Satıcı: Amazon.com.tr

480,33 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 490.33
Sunix 800 Mah Kablosuz 5.2 Ledli Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Siyah BTS-86

Satıcı: Amazon.com.tr

502,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

3 512.97
Sunix 800 Mah Kablosuz 5.2 Ledli Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Beyaz BTS-86

Satıcı: Amazon.com.tr

547,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

4 557.2
Sunix Bts-86 800 Mah 5.2 Ledli Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Beyaz

Satıcı: ANDROMEDA BİLGİSAYAR

596,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 596.76
Sunix Bts-86 800 Mah 5.2 Ledli Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Siyah

Satıcı: ANDROMEDA BİLGİSAYAR

596,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 596.76
Sunix 800 Mah Kablosuz 5.2 Ledli Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Siyah BTS-86

Satıcı: Prime

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 599.00
Sunix 800 Mah Kablosuz 5.2 Ledli Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Siyah Bts-86

Satıcı: ANDROMEDA BİLGİSAYAR

715,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 715.17
Sunix 800 Mah Kablosuz 5.2 Ledli Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Beyaz Bts-86

Satıcı: ANDROMEDA BİLGİSAYAR

715,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 715.17

Sunix BTS-86 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Sunix BTS-86 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

5 W
Yok
1 adet
Yok
Var

Sunix BTS-86 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Toplam Güç (RMS) 5 W
• Güç (Uydu) 5 W
• Dahili Batarya Var

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• HDMI Yok

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.2

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

Sunix BTS-86 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.