TCL Ray Danz Q65H Soundbar

Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Var
Kanal Yapısı:
5.1
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var

TCL Ray Danz Q65H Soundbar Fiyatları

TCL Q65H 5.1 DOLBY ATMOS DTSX Soundbar Hoparlör

Satıcı: Amazon.com.tr

16.798,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 16808.88
TCL Q65H 5.1 580W Ray Danz DTS:X SoundBar 16.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

2 16799.00
Tcl Q65h 5.1 Kanal 580W Ray Danz Dtsx Soundbar

Satıcı: TCL Türkiye

17.863,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 17863.10
Tcl Q65h 5.1 Kanal 580W Ray Danz Dtsx Soundbar

Satıcı: Gamers Arena

17.863,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 17863.10
TCL Q65H 5.1 Kanal 580W Ray Danz DTS:X Soundbar Modern Tasarım ile Sinema Deneyimi - Siyah

Satıcı: Gamers_Arena

18.575,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 18575.14
TCL Q65H 5.1 Kanal 580W Ray Danz DTS:X Soundbar Modern Tasarım ile Sinema Deneyimi - Siyah

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

18.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 18999.00
TCL Q65h 5.1 580w RayDanz Dtsx SoundBar 18.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

7 18999.00
TCL Q65H 5.1 KANAL 580W RAY DANZ DTSX SOUNDBAR

Satıcı: TEKNOSA

18.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 18999.00
TCL Q65H 5.1 KANAL 580W RAY DANZ DTSX SOUNDBAR

Satıcı: TCL Türkiye

19.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 19399.00
TCL Q65H 5.1 KANAL 580W RAY DANZ DTSX SOUNDBAR

Satıcı: Gamers Arena

20.951,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 20951.03
TCL Q65H 5.1 KANAL 580W RAY DANZ DTSX SOUNDBAR

Satıcı: TCL Türkiye

21.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 21599.00

TCL Ray Danz Q65H Soundbar Fiyat Geçmişi

TCL Ray Danz Q65H Soundbar Temel Özellikleri

Var
5.1
1 adet
Var

TCL Ray Danz Q65H Soundbar Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik (Uydu) 1054 mm
• Yükseklik (Uydu) 68 mm
• Derinlik (Uydu) 124 mm
• Genişlik (Subwoofer) 220 mm
• Yükseklik (Subwoofer) 369 mm
• Derinlik (Subwoofer) 275 mm

TCL Ray Danz Q65H Soundbar Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.