TCL S55H Soundbar

Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Var
Kanal Yapısı:
2.1
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var

TCL S55H Soundbar Fiyatları

Tcl S55h 2.1 Kanal 220 W Soundbar

Satıcı: hepsiphone

6.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 6799.00
Tcl S55h 220w Dolby Atmos Dtsvırtual Soundbar

Satıcı: mediamarkt

6.883,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 6883.20
TCL S55H 220W DOLBY ATMOS DTSVIRTUAL SOUNDBAR

Satıcı: MEDIAMARKT

7.056,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 7056.00
Tcl S55H 220W DolbyAtmos DTS Virtual Soundbar Siyah 7.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

4 7199.00
TCL S55H220W DOLBY ATMOS DTS VIRTUAL Soundbar Hoparlör

Satıcı: Amazon.com.tr

7.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 7609
TCL S55H 2.1 220W Dolby Atmos DTS Virtual:X SoundBar 7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

6 7999.00
TCL S55H 220W DOLBY ATMOS DTSVIRTUAL SOUNDBAR

Satıcı: Teknosa

8.819,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 8819.02
Tcl S55H 2.1 220W Dolby Atmos Dts Virtual:x Soundbar

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 8 yorum

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 8999.00
Tcl S55H 2.1 220W Dolby Atmos Dts Virtual:x Soundbar

Satıcı: Teknosa | 8 yorum

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 8999.00
TCL S55H 220W DOLBY ATMOS DTSVIRTUAL SOUNDBAR

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 8999.00
Tcl S55h 220w Dolby Atmos Dtsvırtual Soundbar

Satıcı: teknosa

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 8999.00
TCL S55h 220w Dolby Atmos DTS Virtual Soundbar 8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

12 8999.00
TCL S55H 220W DOLBY ATMOS DTSVIRTUAL SOUNDBAR

Satıcı: TEKNOSA

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

13 8999.00

TCL S55H Soundbar Fiyat Geçmişi

TCL S55H Soundbar Temel Özellikleri

Var
2.1
1 adet
Yok
Var
En Düşük Frekans:
50 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz

TCL S55H Soundbar Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3
• Bluetooth Mesafesi 10 m
• NFC Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik (Uydu) 810 mm
• Yükseklik (Uydu) 60 mm
• Derinlik (Uydu) 98 mm
• Genişlik (Subwoofer) 195 mm
• Yükseklik (Subwoofer) 320 mm
• Derinlik (Subwoofer) 195 mm

TCL S55H Soundbar Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.