Toplam Güç (RMS):
5 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
120 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz

T&G TG313 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

T&G TG313 AUX/USB/SD/FM/Bluetooth Destekli Taşınabilir Wireless Hoparlör - Speaker

Satıcı: Arzu Elektronik | 2 yorum

557,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 557.28
T&G Tg313 Bluetooth Destekli Taşınabilir Wireless Hoparlör

Satıcı: Arzu Elektronik

570,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 570.20
T&G Tg313 Radyolu Taşınabilir Wireless Kablosuz Bluetooth Hoparlör Usb Sd Fm Destekli Şarjlı Ses Bombası Speaker

Satıcı: Zemheri Alışveriş

580,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 580.50
T&G TG313 USB Sd Kart Fm Radyolu Bluetooth Destekli Taşınabilir Wireless Hoparlör Ses Bombası Şarjlı

Satıcı: AYTTicarettt | 3 yorum

603,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 603.44
T&G TG313 AUX/USB/SD/FM/Bluetooth Destekli Taşınabilir Wireless Hoparlör - Speaker

Satıcı: MERT-ER ELEKTRONİK

618,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 618.25
T&G TG313 AUX/USB/SD/FM/Bluetooth Destekli Taşınabilir Wireless Hoparlör - Speaker

Satıcı: MERT-ER ELEKTRONİK

643,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 643.26
T&G TG313 AUX/USB/SD/FM/Bluetooth Destekli Taşınabilir Wireless Hoparlör - Speaker

Satıcı: DEJAVU BİLGİSAYAR

1.210,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

7 1210.63
T&G Tg313 Aux/Usb/Sd/Fm/Bluetooth Destekli Taşınabilir Wireless Hoparlör - Speaker

Satıcı: Nacario

1.991,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

8 1991.83

T&G TG313 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

T&G TG313 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

5 W
1 adet
Yok
Var
120 Hz
20 KHz
Toza Dayanıklılık:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Dahili Batarya:
Var

T&G TG313 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Hassasiyet 90 dB
• En Düşük Frekans 120 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 5 W
• Güç (Uydu) 5 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 2 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A USB Micro-B
• USB Type-A İşlevi Medya Oynatıcı
• USB Micro-B İşlevi Şarj Olma
• Diğer Bağlantılar MicroSD / SD

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.1
• Bluetooth Mesafesi 10 m
• NFC Yok

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Var
• FM Radyo Var

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Mavi
• Ağırlık 209 g
• Genişlik (Uydu) 100 mm
• Yükseklik (Uydu) 78 mm
• Derinlik (Uydu) 40 mm

T&G TG313 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.