Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Var
Kanal Yapısı:
2.1
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var

Thonet & Vander Dunn Gen 2 Soundbar Fiyatları

Thonet & Vander THONET Vander Dunn Gen 2 HK096-03580 100W RMS Bluetooth HDMI Soundbar - Çok Renkli

Satıcı: İNTROS

6.019,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 6019.14
Thonet & Vander Dunn Gen2 100W RMS Soundbar Bluetooth HDMI Uzaktan Kumanda

Satıcı: İntros

6.089,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

2 6099
Thonet&Vander Dunn Gen 2 100W RMS Bluetooth HDMI Soundbar HK096-03580

Satıcı: İntros

6.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 6099.00
Thonet & Vander Thonet&Vander Dunn Gen 2 100W RMS Bluetooth HDMI Soundbar

Satıcı: İntros

6.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 6549.00
Thonet & Vander Thonet&Vander Dunn Gen 2 100W RMS Bluetooth HDMI Soundbar

Satıcı: Mt Bilişim

7.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 7499.00
Thonet Vander Dunn Gen 2 Hk096-03580 100W Rms Bluetooth Hdmı Soundbar

Satıcı: ZmTeknoloji

7.881,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 7881.80
Thonet Vander Dunn Gen 2 Hk096-03580 100W Rms Bluetooth Hdmı Soundbar

Satıcı: onlinealisverisyap

8.004,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 8004.70
Thonet & Vander Dunn Gen2 100W 2.1 Bluetooth Uzaktan Kumandalı Subwoofer Soundbar 8.269,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

8 8269.00
Thonet&Vander Dunn Gen 2 100W RMS Bluetooth HDMI Soundbar HK096-03580

Satıcı: onlinealisverisyap

8.927,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 8927.00
Thonet & Vander Dunn Gen2 Bluetooh HDMI Uzaktan Kumandalı 100W RMS Soundbar HK096-03580

Satıcı: hedefmarket

10.820,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

10 10820.74
Thonet & Vander Dunn Gen2 100W RMS Bluetooth Soundbar HDMI Uzaktan Kumanda Özellikli - 01-Siyah

Satıcı: Nacario

12.110,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

11 12110.78

Thonet & Vander Dunn Gen 2 Soundbar Fiyat Geçmişi

Thonet & Vander Dunn Gen 2 Soundbar Temel Özellikleri

Var
2.1
1 adet
Yok
Var
En Düşük Frekans:
60 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz

Thonet & Vander Dunn Gen 2 Soundbar Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı 3D Sanal Surround
• En Düşük Frekans 60 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 100 W
• Güç (Uydu) 100 W
• Güç Kaynağı AC/DC

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 5 kg
• Genişlik (Uydu) 750 mm
• Yükseklik (Uydu) 60 mm
• Derinlik (Uydu) 60 mm
• Genişlik (Subwoofer) 200 mm
• Yükseklik (Subwoofer) 250 mm
• Derinlik (Subwoofer) 200 mm

Thonet & Vander Dunn Gen 2 Soundbar İle En Çok Karşılaştırılan Ses Sistemleri

Thonet & Vander Dunn Gen 2 Soundbar Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.