Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Kanal Yapısı:
2.0
Uydu Sayısı:
2 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
40 Hz

Thonet & Vander Hoch Hoparlör Fiyatları

Thonet \u0026 Vander Thonet\u0026Vander Hoch 120W RMS Bluetooth 5.3 RCA 2.0 Hoparlör Beyaz HK096-03558

Satıcı: ISTECH

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 11999.00
Thonet & Vander Hoch 120W 2.0 Bluetooth Ev Sinema Hoparlörü Beyaz 12.639,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 12639.00
Thonet Vander Hoch 120W Rms Beyaz Bluetooth 5.3 Rca 2.0 Hoparlör

Satıcı: ZmTeknoloji

13.838,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 13838.00
Thonet Vander Hoch 120W Rms Beyaz Bluetooth 5.3 Rca 2.0 Hoparlör

Satıcı: onlinealisverisyap

14.065,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 14065.80
Thonet&Vander Hoch 120W RMS Bluetooth 5.3 RCA 2.0 Hoparlör Beyaz HK096-03558

Satıcı: onlinealisverisyap

14.433,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 14433.07
Thonet & Vander Hoch 120w Rms Hoparlör 2.0 Sinema Bluetooh 5.3 Rca Optik Uzaktan Kumanda Siyah Renk

Satıcı: onlinealisverisyap

14.450,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 14450.23
Thonet & Vander Hoch 120w Rms Hoparlör 2.0 Sinema Bluetooh 5.3 Rca Optik Uzaktan Kumanda Beyaz Renk

Satıcı: onlinealisverisyap | 4 yorum

15.283,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 15283.99
Thonet Vander Hoch Bluetooth 5.3 Uzaktan Kumandalı Rca 120W Siyah 2.0 Rms Hoparlör

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

16.394,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 16394.99

Thonet & Vander Hoch Hoparlör Fiyat Geçmişi

Thonet & Vander Hoch Hoparlör Temel Özellikleri

2.0
2 adet
Yok
Var
40 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz

Thonet & Vander Hoch Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Hassasiyet 70 dB
• En Düşük Frekans 40 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 120 W
• Güç (Uydu) 120 W
• Güç Kaynağı AC/DC

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3
• Bluetooth Mesafesi 10 m

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz
• Genişlik (Uydu) 180 mm
• Yükseklik (Uydu) 460 mm
• Derinlik (Uydu) 230 mm

Thonet & Vander Hoch Hoparlör Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Ramazan T**** Profil Resmi

143 yorum

Ramazan T**** Uzun araştırmalar sonucu bu ürünü aldım çok memnunum son ses açamıyorum mükemmele yakın sesi var tabii her zaman daha iyisi var ama bu fiyat bandında bence en iyisi tek eksiği HDMI arc girişi olsa TV'de daha güzel bir kullanım olabilirdi olsun bas ayarı var güzel çalışıyor güzel bası var çok basmayarak bir insan ekstradan bir sub bufur ekleyebilirsiniz Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce
Ramazan T**** Profil Resmi

143 yorum

Ramazan T**** Sipariş verdik bakalım umarım ömrü uzun olur baya araştırdım tek eksiği HDMI ARC Yok Alman malı iyidir Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.