Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Kanal Yapısı:
2.0
Uydu Sayısı:
2 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
35 Hz

Thonet & Vander Vertrag Gen 2 Hoparlör Fiyatları

Thonet & Vander Vertrag Gen2 80W RMS Hoparlör 2.0 Bluetooh 5.0 RCA Optik Girişli (Ahşap Renk)

Satıcı: İntros

6.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

1 6809
Thonet & Vander Vertrag Gen2 80W RMS Hoparlör 2.0 Bluetooh 5.0 RCA Optik Beyaz Renk

Satıcı: Amazon.com.tr

6.929,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 6939.01
Thonet&Vander Vertrag Gen 2 80W RMS Bluetooth 5.0 RCA 2.0 Hoparlör Beyaz HK096-03274

Satıcı: İntros

6.929,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 6929.01
Thonet&Vander Vertrag Gen 2 80W RMS Bluetooth 5.0 RCA 2.0 Hoparlör Kahverengi HK096-03623

Satıcı: İntros

6.929,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 6929.01
Thonet & Vander Vertrag Gen2 80w Rms Hoparlör 2.0 Bluetooh 5.0 Rca Optik Beyaz Renk HK096-03274

Satıcı: İNTROS | 4 yorum

7.481,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 7481.14
Thonet & Vander Vertrag Gen2 80w Rms Hoparlör 2.0 Bluetooh 5.0 Rca Optik Ahşap Renk HK096-03623

Satıcı: İNTROS

7.481,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 7481.14
Thonet Vander Vertrag Gen 2 80W Rms Siyah Bluetooth 5.0 Rca 2.0 Hoparlör

Satıcı: ZmTeknoloji

9.352,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 9352.50
Thonet Vander Vertrag Gen 2 80W Rms Siyah Bluetooth 5.0 Rca 2.0 Hoparlör

Satıcı: onlinealisverisyap

9.501,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 9501.30
Thonet & Vander Vertrag Gen2 80w Rms Hoparlör 2.0 Bluetooh 5.0 Rca Optik Beyaz Renk Hk096-03274

Satıcı: İntros

9.569,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 9569.00
Thonet & Vander Vertrag Gen2 80w Rms Hoparlör 2.0 Bluetooh 5.0 Rca Optik Ahşap Renk Hk096-03623

Satıcı: Mt Bilişim

9.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 9599.00
Thonet & Vander Vertrag 80W 2.0 Ev Sinema Sistemi Bluetooth Hoparlör Ahşap Renk 10.109,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

11 10109.00
Thonet & Vander Vertrag 80W 2.0 Ev Sinema Sistemi Bluetooth Hoparlör Siyah 10.109,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

12 10109.00

Thonet & Vander Vertrag Gen 2 Hoparlör Fiyat Geçmişi

Thonet & Vander Vertrag Gen 2 Hoparlör Temel Özellikleri

2.0
2 adet
Yok
Var
35 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz

Thonet & Vander Vertrag Gen 2 Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Hassasiyet 80 dB
• En Düşük Frekans 35 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 80 W
• Güç (Uydu) 80 W
• Güç Kaynağı AC/DC

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.0
• Bluetooth Mesafesi 10 m

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz Kahverengi
• Genişlik (Uydu) 150 mm
• Yükseklik (Uydu) 255 mm
• Derinlik (Uydu) 165 mm

Thonet & Vander Vertrag Gen 2 Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.