Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
90 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz

Thonet & Vander Ziegel Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Thonet & Vander Ziegel 30W Rms Taşınabilir Bluetooth Tws 30 Saat Dinleme Süresi Siyah Renk

Satıcı: İntros

2.479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 2479.00
Thonet & Vander Ziegel 30W Rms Taşınabilir Bluetooth Tws 30 Saat Dinleme Süresi Gri Renk

Satıcı: İntros

2.479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 2479.00
Thonet & Vander Ziegel 30w Rms Taşınabilir Bluetooth Tws 30 Saat Dinleme Süresi Gri Renk HK096-03652

Satıcı: onlinealisverisyap | 1 yorum

3.552,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 3552.97
Thonet Vander Ziegel Hk096-03652 30W Rms Gri Bluetooth Tws Taşınabilir Hoparlör

Satıcı: ZmTeknoloji

3.750,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 3750.40
THONET Vander Ziegel HK096-03652 30W RMS Gri Bluetooth TWS Taşınabilir Hoparlör 3.735,57 TL + Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 3745.57
Thonet Vander Ziegel Hk096-03652 30W Rms Gri Bluetooth Tws Taşınabilir Hoparlör

Satıcı: onlinealisverisyap

3.800,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 3800.60
Thonet&Vander Ziegel 30W RMS Bluetooth TWS Taşınabilir Hoparlör Gri HK096-03652

Satıcı: onlinealisverisyap

3.898,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 3898.39
Thonet & Vander Ziegel 30w Rms Taşınabilir Bluetooth Tws 30 Saat Dinleme Süresi Gri Renk HK096-03652

Satıcı: MTBİLİSİM | 1 yorum

4.092,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 4092.74
Thonet&Vander Ziegel 30W RMS Bluetooth TWS Taşınabilir Hoparlör Siyah HK096-03651

Satıcı: DOLGUN TEKNOLOJİ

4.598,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 4598.97
Thonet & Vander Ziegel 30W TWS Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Siyah 5.289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 5289.00
Thonet & Vander Ziegel 30W TWS Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Gri 5.289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 5289.00
THONET Vander Ziegel HK096-03651 30W RMS Siyah Bluetooth TWS Taşınabilir Hoparlör 5.256,33 TL + Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 5266.33

Thonet & Vander Ziegel Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Thonet & Vander Ziegel Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

1 adet
Yok
Var
90 Hz
20 KHz
Suya Dayanıklılık:
Var
Dahili Batarya:
Var

Thonet & Vander Ziegel Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• En Düşük Frekans 90 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 30 W
• Güç (Uydu) 30 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 30 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type-C
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar AUX

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.0

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Var
• Disk Oynatıcı Yok

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Gri
• Ağırlık 1.2 kg
• Genişlik (Uydu) 273 mm
• Yükseklik (Uydu) 151 mm
• Derinlik (Uydu) 71 mm

Thonet & Vander Ziegel Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.