Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
100 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz

Torima BTS-1956 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Torima Bluetooh Hoparlör Nostaljik Radyo Mikrofonlu Rgb Işıklı TWS USB TF Speaker BTS-1956 Bej

Satıcı: Torima | 1 yorum

948,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 948.58
Torima Bluetooth Hoparlör Nostaljik Radyo Mikrofonlu Rgb Işıklı TWS USB TF Speaker BTS-1956 Kırmızı

Satıcı: Torima | 1 yorum

948,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 948.58
Torima Bts-1956 Yeşil Bluetooth 10W Bass Ses Rgb Işık Efektli Tws Usb Tf Kart Mikrofonlu Hoparlör

Satıcı: Torima

1.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

3 1100.00
Bluetooth Hoparlör Nostaljik Radyo Mikrofonlu Rgb Işıklı Tws Usb Tf Speaker Bts-1956 Kırmızı

Satıcı: Torima

1.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

4 1100.00
Torima BTS-1956 Bej Bluetooth 10W Bass Ses RGB Işık Efektli TWS USB TF Kart Mikrofonlu Hoparlör

Satıcı: Torima

1.162,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 1162.50
Torima BTS-1956 Kırmızı Bluetooth 10W Bass Ses RGB Işık Efektli TWS USB TF Kart Mikrofonlu Hoparlör

Satıcı: Torima

1.162,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 1162.50
Torima BTS-1956 Yeşil Bluetooth 10W Bass Ses RGB Işık Efektli TWS USB TF Kart Mikrofonlu Hoparlör

Satıcı: Torima

1.162,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

7 1162.50
Torima BTS-1956 Kırmızı Bluetooth 10W Bass Ses RGB Işık Efektli TWS USB TF Kart Mikrofonlu Hoparlör

Satıcı: Torima

1.162,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 1162.50
Torima BTS-1956 Yeşil Bluetooth 10W Bass Ses RGB Işık Efektli TWS USB TF Kart Mikrofonlu Hoparlör

Satıcı: TORİMA

1.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

9 1260
Torima Bluetooth Hoparlör Nostaljik Radyo Mikrofonlu Rgb Işıklı TWS USB TF Speaker Yeşil

Satıcı: Torima

1.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 1250.00
Torima Bluetooh Hoparlör Nostaljik Radyo Mikrofonlu Rgb Işıklı TWS USB TF Speaker Bej

Satıcı: Torima

1.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 1250.00
Torima BTS-1956 Yeşil Bluetooth 10W Bass Ses RGB Işık Efektli TWS USB TF Kart Mikrofonlu Hoparlör

Satıcı: Torima

1.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

12 1250.00
Torima BTS-1956 Kırmızı Bluetooth 10W Bass Ses RGB Işık Efektli TWS USB TF Kart Mikrofonlu Hoparlör

Satıcı: Torima

1.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 1250.00

Torima BTS-1956 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Torima BTS-1956 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

1 adet
Yok
Var
100 Hz
20 KHz
Dahili Batarya:
Var

Torima BTS-1956 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Hassasiyet 80 dB
• En Düşük Frekans 100 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 10 W
• Güç (Uydu) 10 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 8 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A USB Type-C
• USB Type-A İşlevi Medya Oynatıcı
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar MicroSD / SD Harici Mikrofon

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3
• Bluetooth Mesafesi 10 m

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• FM Radyo Var
• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

Torima BTS-1956 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.