Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
Toza Dayanıklılık:
Yok
Suya Dayanıklılık:
Yok
Dahili Batarya:
Var

Torima D12 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Torima Bluetooth Hoparlör Taşınabilir Speaker D12 Kırmızı

Satıcı: Torima | 2 yorum

559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 559.00
Torima D12 Taşınabilir Kablosuz Bluetooth Hoparlör Kırmızı

Satıcı: Torima

572,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

2 572.00
Torima D12 Taşınabilir Kablosuz Bluetooth Hoparlör Gümüş

Satıcı: Torima

572,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

3 572.00
Torima D12 Taşınabilir Kablosuz Bluetooth Hoparlör Siyah

Satıcı: TORİMA

604,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 604.50
Torima D12 Taşınabilir Kablosuz Bluetooth Hoparlör Kırmızı

Satıcı: TORİMA

611,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 611.00
Torima D12 Taşınabilir Kablosuz Bluetooth Hoparlör Siyah

Satıcı: Torima

630,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 630.50
Torima D12 Taşınabilir Kablosuz Bluetooth Hoparlör Kırmızı

Satıcı: Torima

630,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 630.50
Torima Bluetooth Hoparlör Taşınabilir Speaker Gümüş

Satıcı: Torima

650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 650.00
Torima Bluetooth Hoparlör Taşınabilir Speaker Kırmızı

Satıcı: Torima

650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 650.00
Torima D12 Taşınabilir Kablosuz Bluetooth Hoparlör Gümüş

Satıcı: Torima

650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 650.00
Torima D12 Taşınabilir Kablosuz Bluetooth Hoparlör Siyah

Satıcı: Torima

650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

11 650.00
Torima Bluetooth Kablosuz Taşınabilir Hoparlör D12 Siyah

Satıcı: Torima | 2 yorum

657,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

12 657.04

Torima D12 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Torima D12 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

1 adet
Yok
Var
Yok
Var

Torima D12 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Micro-B
• USB Micro-B İşlevi Şarj Olma
• Diğer Bağlantılar MicroSD / SD

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Mesafesi 10 m
• NFC Yok

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

• Toza Dayanıklılık Yok
• Suya Dayanıklılık Yok

TASARIM TASARIM

Torima D12 Bluetooth Hoparlör İle En Çok Karşılaştırılan Ses Sistemleri

Torima D12 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.