Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Torima Bluetooth Hoparlör SD USB Destekli Taşınabilir Speaker D24 Mor
Satıcı: Torima | 15 yorum
349,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 349.00
Torima D24 Siyah Taşınabilir Bluetooth Hoparlör 5W Güçlü Ses ve IPX4 Suya Dayanıklılık Özellikleriyle
Satıcı: Torima | 15 yorum
349,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 349.00
Torima D24 Yeşil SD/USB Girişli Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Satıcı: Torima
604,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 604.50
Torima D24 Mor SD/USB Girişli Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Satıcı: Torima
604,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 604.50
Torima D24 SD/USB Girişli Taşınabilir Bluetooth Hoparlör mor Satıcı: TORİMA
611,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
5 611.00
Torima D24 Kırmızı SD/USB Girişli Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Satıcı: Torima
650,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
6 650.00
Torima D24 Yeşil SD/USB Girişli Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Satıcı: Torima
650,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
7 650.00
Torima D24 Mor SD/USB Girişli Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Satıcı: Torima
604,50 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
8 614.5
Torima D24 Siyah SD/USB Girişli Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Satıcı: Torima
604,50 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
9 614.5
GENEL ÖZELLİKLER
SES / GÜÇ BİLGİLERİ
KABLOLU BAĞLANTILAR
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
MULTİMEDYA
FİZİKSEL DAYANIKLILIK