Toplam Güç (RMS):
5 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Kanal Yapısı:
2.0
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
20 Hz

Torima D32 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Torima Bluetooth Hoparlör Telefon Tutacaklı Taşınabilir Şarjlı USB TF Kablosuz Speaker D32 Siyah

Satıcı: Torima | 13 yorum

251,98 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 261.98
Torima Bluetooth Hoparlör Telefon Tutacaklı Taşınabilir Şarjlı USB TF Kablosuz Speaker Siyah

Satıcı: Torima

300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 300.00
Torima D32 Taşınabilir Telefon Tutacaklı Bluetooth Hoparlör siyah

Satıcı: karacabey.pazarı

300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 300.00
Torima Bluetooth Hoparlör Telefon Tutacaklı Taşınabilir Şarjlı USB TF Kablosuz Speaker Siyah

Satıcı: ondo

320,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 320.00
Torima Bluetooth Hoparlör Telefon Tutacaklı Taşınabilir Şarjlı USB TF Kablosuz Speaker D32 Siyah

Satıcı: ondo | 13 yorum

275,20 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

5 285.2
Bluetooth Hoparlör Telefon Tutacaklı Taşınabilir Şarjlı Usb Tf Kablosuz Speaker D32 Siyah

Satıcı: Torima

352,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

6 352.00
Torima D32 Siyah Kablosuz Taşınabilir Telefon Tutacaklı Şarj Edilebilir Bluetooth Hoparlör Usb-Tf Speaker

Satıcı: Torima

372,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

7 372.01
Torima D32 Siyah Kablosuz Taşınabilir Telefon Tutacaklı Şarj Edilebilir Bluetooth Hoparlör Usb-Tf Speaker

Satıcı: Torima

400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 400.00

Torima D32 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Torima D32 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

5 W
2.0
1 adet
Yok
Var
20 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz
Dahili Batarya:
Var

Torima D32 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• En Düşük Frekans 20 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 5 W
• Güç (Uydu) 5 W
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 3 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A
• USB Type-A İşlevi Medya Oynatıcı
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar MicroSD / SD

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.0

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah

Torima D32 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.