Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
Dahili Batarya:
Var

Torima D35 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Torima Bluetooth Hoparlör Nostaljik Kablosuz Speaker Beyaz

Satıcı: Torima

1.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 1500.00
Torima Bluetooth Hoparlör Nostaljik Kablosuz Speaker Siyah

Satıcı: Torima

1.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 1500.00
Bluetooth Hoparlör Nostaljik Kablosuz Speaker D35 Siyah

Satıcı: Torima

1.760,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 1760.00
Bluetooth Hoparlör Nostaljik Kablosuz Speaker D35 Beyaz

Satıcı: Torima

1.760,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 1760.00
Torima D35 Siyah Nostalji Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Torima

1.860,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

5 1860.00
Torima D35 Beyaz Nostalji Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Torima

1.860,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

6 1860.00
Torima D35 Beyaz Nostalji Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Torima

1.860,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

7 1860.00
Torima D35 Siyah Nostalji Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Torima

1.860,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

8 1860.00
Torima D35 Beyaz Nostalji Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Torima

2.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 2000.00
Torima D35 Siyah Nostalji Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Torima

2.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 2000.00
Torima Bluetooth Hoparlör Nostaljik Kablosuz Speaker D35 Siyah

Satıcı: Torima

2.021,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 2021.00
Torima Bluetooth Hoparlör Nostaljik Kablosuz Speaker D35 Beyaz

Satıcı: Torima

2.021,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

12 2021.00

Torima D35 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Torima D35 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

1 adet
Yok
Var

Torima D35 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Toplam Güç (RMS) 20 W
• Güç (Uydu) 20 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 5 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A USB Type-C
• USB Type-A İşlevi Medya Oynatıcı
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar AUX MicroSD / SD

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• FM Radyo Var
• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

Torima D35 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.