Torima D41 Müzik Sistemi

Toplam Güç (RMS):
5 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
Dahili Batarya:
Var

Torima D41 Müzik Sistemi Fiyatları

Torima Bluetooth Hoparlör Rgb Işıklı Mikrofonlu Taşınabilir Speaker D41 Siyah

Satıcı: Torima | 339 yorum

641,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 641.56
Torima D41 RGB Işıklı Mikrofonlu Bluetooth Hoparlör Speaker

Satıcı: Torima

700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 700.00
Torima Bluetooth Hoparlör Rgb Işıklı Mikrofonlu Taşınabilir Speaker Siyah

Satıcı: Torima

900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 900.00
Torima Bluetooth Hoparlör Rgb Işıklı Mikrofonlu Taşınabilir Speaker Siyah

Satıcı: Wunderbar

949,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 949.99
Bluetooth Hoparlör Rgb Işıklı Mikrofonlu Taşınabilir Speaker D41 Siyah

Satıcı: Torima

1.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 1100.00
Torima Bluetooth Hoparlör Rgb Işıklı Mikrofonlu Taşınabilir Speaker D41 Siyah

Satıcı: Koza Teknomarket | 339 yorum

1.155,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 1155.42
Torima D41 RGB Işıklı Mikrofonlu Bluetooth Hoparlör Speaker

Satıcı: Torima

1.162,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

7 1162.50
Torima D41 RGB Işıklı Mikrofonlu Bluetooth Hoparlör Speaker

Satıcı: Torima

1.162,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 1162.50
Torima D41 RGB Işıklı Mikrofonlu Bluetooth Hoparlör siyah

Satıcı: TORİMA

1.175,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 1175.00

Torima D41 Müzik Sistemi Fiyat Geçmişi

Torima D41 Müzik Sistemi Temel Özellikleri

5 W
1 adet
Yok
Var

Torima D41 Müzik Sistemi Özellikleri

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Toplam Güç (RMS) 5 W
• Güç (Uydu) 5 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A USB Type-C
• USB Type-A İşlevi Medya Oynatıcı
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar AUX Harici Mikrofon

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.0

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Yok
• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik (Uydu) 160 mm
• Yükseklik (Uydu) 390 mm

Torima D41 Müzik Sistemi Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Davut A******* Profil Resmi

1 yorum

Davut A******* 1 ay oldu ürünü alalı mikrofonla bağlantı yapamıyorum mikrofon sürekli arıza veriyor çalışmıyor bana yardımcı olur musunuz
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
11 ay önce
MERT KÜÇÜK Profil Resmi

58 yorum

MERT KÜÇÜK Çokca Hoparlör Aldım Büyük Küçük Orta Boy Watt rms hepsini denedim içlerinde en yüksek sesi temiz ve net veren böyle bir hoparlör görmedim alın aldırın
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.