Toplam Güç (RMS):
6 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
20 Hz

Torima D44 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Torima Bluetooth Hoparlör Güneş Enerjili Kamyon Tasarımlı FM USB TF Speaker D44 Bej

Satıcı: Torima | 7 yorum

756,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 756.80
Torima Bluetooth Hoparlör Güneş Enerjili Kamyon Tasarımlı FM USB TF Speaker D44 Siyah

Satıcı: Torima | 7 yorum

756,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 756.80
Bluetooth Hoparlör Güneş Enerjili Kamyon Tasarımlı Fm Usb Tf Speaker D44 Kırmızı

Satıcı: Torima

880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 880.00
Bluetooth Hoparlör Güneş Enerjili Kamyon Tasarımlı Fm Usb Tf Speaker D44 Bej

Satıcı: Torima

880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 880.00
Torima D44 Kırmızı Kamyon Bluetooth Hoparlör FM-USB-TF Destekli Güneş Enerjili Speaker

Satıcı: Torima

930,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

5 930.00
Torima D44 Siyah Kamyon Bluetooth Hoparlör FM-USB-TF Destekli Güneş Enerjili Speaker

Satıcı: Torima

930,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

6 930.00
Torima D44 Bej Kamyon Bluetooth Hoparlör FM-USB-TF Destekli Güneş Enerjili Speaker

Satıcı: Torima

930,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

7 930.00
Torima D44 Siyah Kamyon Bluetooth Hoparlör FM-USB-TF Destekli Güneş Enerjili Speaker

Satıcı: Torima

930,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

8 930.00
Torima D44 Siyah Kamyon Bluetooth Hoparlör FM-USB-TF Destekli Güneş Enerjili Speaker

Satıcı: TORİMA

1.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

9 1010
Torima D44 Bej Kamyon Bluetooth Hoparlör FM-USB-TF Destekli Güneş Enerjili Speaker

Satıcı: TORİMA

1.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

10 1010
Torima D44 Kırmızı Kamyon Bluetooth Hoparlör FM-USB-TF Destekli Güneş Enerjili Speaker

Satıcı: TORİMA

1.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

11 1010
Torima Bluetooth Hoparlör Güneş Enerjili Kamyon Tasarımlı FM USB TF Speaker Kırmızı

Satıcı: Torima

1.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 1000.00
Torima Bluetooth Hoparlör Güneş Enerjili Kamyon Tasarımlı FM USB TF Speaker Siyah

Satıcı: Torima

1.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 1000.00
Torima D44 Siyah Kamyon Bluetooth Hoparlör FM-USB-TF Destekli Güneş Enerjili Speaker

Satıcı: Torima

1.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

14 1000.00
Torima D44 Kırmızı Kamyon Bluetooth Hoparlör FM-USB-TF Destekli Güneş Enerjili Speaker

Satıcı: Torima

1.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

15 1000.00

Torima D44 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Torima D44 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

6 W
Yok
1 adet
Yok
Var
20 Hz
En Yüksek Frekans:
18 KHz
Dahili Batarya:
Var

Torima D44 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• En Düşük Frekans 20 Hz
• En Yüksek Frekans 18 KHz
• Toplam Güç (RMS) 6 W
• Güç (Uydu) 6 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A
• USB Type-A İşlevi Medya Oynatıcı
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar MicroSD / SD

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• FM Radyo Var
• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Kırmızı Bej
• Genişlik (Uydu) 105 mm
• Yükseklik (Uydu) 92 mm
• Derinlik (Uydu) 240 mm

Torima D44 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.