Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
20 Hz

Torima D45 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Torima Bluetooth Hoparlör Güneş Enerjili Tır Tasarımlı FM USB AUX Speaker D45 Siyah

Satıcı: Torima | 2 yorum

908,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 908.16
Torima Bluetooth Hoparlör Güneş Enerjili Tır Tasarımlı FM USB AUX Speaker D45 Kırmızı

Satıcı: Torima | 2 yorum

908,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

2 908.16
Torima Bluetooth Hoparlör Güneş Enerjili Tır Tasarımlı FM USB AUX Speaker Siyah

Satıcı: ondo

925,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

3 925.00
Torima D45 Siyah Tır Bluetooth Hoparlör FM-AUX-USB Destekli Güneş Enerjili Speaker

Satıcı: ondo

925,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

4 925.00
Torima D45 Siyah Tır Bluetooth Hoparlör FM-AUX-USB Destekli Güneş Enerjili Speaker

Satıcı: Torima

1.162,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 1162.50
Torima D45 Kırmızı Tır Bluetooth Hoparlör FM-AUX-USB Destekli Güneş Enerjili Speaker

Satıcı: Torima

1.162,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 1162.50
Torima D45 Siyah Tır Bluetooth Hoparlör FM-AUX-USB Destekli Güneş Enerjili Speaker

Satıcı: Torima

1.162,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

7 1162.50
Torima D45 Kırmızı Tır Bluetooth Hoparlör FM-AUX-USB Destekli Güneş Enerjili Speaker

Satıcı: TORİMA

1.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 1260
Torima D45 Siyah Tır Bluetooth Hoparlör FM-AUX-USB Destekli Güneş Enerjili Speaker

Satıcı: TORİMA

1.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

9 1260
Torima Bluetooth Hoparlör Güneş Enerjili Tır Tasarımlı FM USB AUX Speaker Siyah

Satıcı: Torima

1.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

10 1250.00
Torima D45 Siyah Tır Bluetooth Hoparlör FM-AUX-USB Destekli Güneş Enerjili Speaker

Satıcı: Torima

1.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 1250.00
Torima D45 Kırmızı Tır Bluetooth Hoparlör FM-AUX-USB Destekli Güneş Enerjili Speaker

Satıcı: Torima

1.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 1250.00

Torima D45 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Torima D45 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

Yok
1 adet
Yok
Var
20 Hz
En Yüksek Frekans:
18 KHz
Dahili Batarya:
Var

Torima D45 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• En Düşük Frekans 20 Hz
• En Yüksek Frekans 18 KHz
• Toplam Güç (RMS) 10 W
• Güç (Uydu) 10 W
• Dahili Batarya Var

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A USB Type-C
• USB Type-A İşlevi Medya Oynatıcı
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar AUX MicroSD / SD

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.0

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• FM Radyo Var
• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

Torima D45 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.