Toplam Güç (RMS):
5 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
100 Hz

Torima D48 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Torima Bluetooth Hoparlör Araba Tasarımlı USB TWS FM Destekli Speaker D48 Siyah

Satıcı: ondo

865,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 865.49
Torima D-48 Kamuflaj Araba Tasarım Usb/Tws/Fm Bluetooth Hoparlör Speaker

Satıcı: Torima

1.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

2 1100.00
Torima D-48 Beyaz Araba Tasarım Usb/Tws/Fm Bluetooth Hoparlör Speaker

Satıcı: Torima

1.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 1100.00
Torima D-48 Kamuflaj Araba Tasarım USB/TWS/FM Bluetooth Hoparlör Speaker

Satıcı: Torima

1.162,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

4 1162.50
Torima D-48 Beyaz Araba Tasarım USB/TWS/FM Bluetooth Hoparlör Speaker

Satıcı: Torima

1.162,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

5 1162.50
Torima D-48 Kamuflaj Araba Tasarım USB/TWS/FM Bluetooth Hoparlör Speaker

Satıcı: TORİMA

1.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

6 1260
Torima D-48 Beyaz Araba Tasarım USB/TWS/FM Bluetooth Hoparlör Speaker

Satıcı: TORİMA

1.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

7 1260
Torima D-48 Kırmızı Araba Tasarım USB/TWS/FM Bluetooth Hoparlör Speaker

Satıcı: TORİMA

1.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

8 1260
Torima Bluetooth Hoparlör Araba Tasarımlı USB TWS FM Destekli Speaker Kırmızı

Satıcı: Torima

1.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 1250.00
Torima Bluetooth Hoparlör Araba Tasarımlı USB TWS FM Destekli Speaker D48 Kamuflaj

Satıcı: Torima

1.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 1250.00
Torima D-48 Beyaz Araba Tasarım USB/TWS/FM Bluetooth Hoparlör Speaker

Satıcı: Torima

1.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 1250.00
Torima D-48 Kamuflaj Araba Tasarım USB/TWS/FM Bluetooth Hoparlör Speaker

Satıcı: Torima

1.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 1250.00
Torima Bluetooth Hoparlör Araba Tasarımlı USB TWS FM Destekli Speaker D48 Beyaz

Satıcı: Torima

1.263,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 1263.34

Torima D48 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Torima D48 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

5 W
Yok
1 adet
Yok
Var
100 Hz
En Yüksek Frekans:
18 KHz
Dahili Batarya:
Var

Torima D48 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• En Düşük Frekans 100 Hz
• En Yüksek Frekans 18 KHz
• Toplam Güç (RMS) 5 W
• Güç (Uydu) 5 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 2 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A USB Type-C
• USB Type-A İşlevi Medya Oynatıcı
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar AUX MicroSD / SD

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• FM Radyo Var
• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

Torima D48 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.