Toplam Güç (RMS):
5 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
200 Hz

Torima D53 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Torima Bluetooth Hoparlör Vintage Gaz Lambası Işıklı Şarjlı Speaker D53 Pembe

Satıcı: Torima

756,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 756.80
Torima Bluetooth Hoparlör Vintage Gaz Lambası Işıklı Şarjlı Speaker D53 Gri

Satıcı: Torima

756,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 756.80
Bluetooth Hoparlör Vintage Gaz Lambası Işıklı Şarjlı Speaker D53 Nikel

Satıcı: Torima

924,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 924.00
Torima D53 Beyaz Vintage Gaz Lambası Taşınabilir Bluetooth Speaker Ayarlanabilir Işıklı Usb Şarjlı

Satıcı: Torima

924,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 924.00
Torima D53 Bakır Vintage Gaz Lambası Taşınabilir Bluetooth Speaker Ayarlanabilir Işıklı USB Şarjlı 976,50 TL + Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 986.5
Torima D53 Gri Vintage Gaz Lambası Taşınabilir Bluetooth Speaker Ayarlanabilir Işıklı USB Şarjlı 976,50 TL + Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 986.5
Torima D53 Pembe Vintage Gaz Lambası Taşınabilir Bluetooth Speaker Ayarlanabilir Işıklı USB Şarjlı

Satıcı: TORİMA

1.050,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

7 1060
Torima D53 Bakır Vintage Gaz Lambası Taşınabilir Bluetooth Speaker Ayarlanabilir Işıklı USB Şarjlı

Satıcı: TORİMA

1.050,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

8 1060
Torima D53 Nikel Vintage Gaz Lambası Taşınabilir Bluetooth Speaker Ayarlanabilir Işıklı USB Şarjlı

Satıcı: TORİMA

1.050,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 1060
Torima Bluetooth Hoparlör Vintage Gaz Lambası Işıklı Şarjlı Speaker Pembe

Satıcı: Torima

1.050,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 1050.00
Torima Bluetooth Hoparlör Vintage Gaz Lambası Işıklı Şarjlı Speaker Ahşap

Satıcı: Torima

1.050,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 1050.00
Torima D53 Ahşap Vintage Gaz Lambası Taşınabilir Bluetooth Speaker Ayarlanabilir Işıklı USB Şarjlı

Satıcı: Torima

1.050,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

12 1050.00
Torima D53 Beyaz Vintage Gaz Lambası Taşınabilir Bluetooth Speaker Ayarlanabilir Işıklı USB Şarjlı

Satıcı: Torima

1.050,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

13 1050.00

Torima D53 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Torima D53 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

5 W
Yok
1 adet
Yok
Var
200 Hz
En Yüksek Frekans:
18 KHz
Dahili Batarya:
Var

Torima D53 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• En Düşük Frekans 200 Hz
• En Yüksek Frekans 18 KHz
• Toplam Güç (RMS) 5 W
• Güç (Uydu) 5 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 4 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type-C
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar MicroSD / SD

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.0
• NFC Yok

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Var
• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

Torima D53 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.