Toplam Güç (RMS):
5 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
Dahili Batarya:
Var

Torima D56 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Torima Bluetooth Hoparlör Nostaljik Radyo Uzaktan Kumandalı TWS USB TF Destekli Speaker D56 Kahverengi

Satıcı: Torima

1.707,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 1707.96
Torima Bluetooth Hoparlör Nostaljik Radyo Uzaktan Kumandalı TWS USB TF Destekli Speaker D56 Ahşap

Satıcı: Torima

1.727,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 1727.74
Bluetooth Hoparlör Nostaljik Radyo Uzaktan Kumandalı Tws Usb Tf Destekli Speaker D56 Kahverengi

Satıcı: Torima

1.760,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 1760.00
Bluetooth Hoparlör Nostaljik Radyo Uzaktan Kumandalı Tws Usb Tf Destekli Speaker D56 Ahşap

Satıcı: Torima

1.760,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 1760.00
Torima D56 Ahşap Nostaljik Uzaktan Kumandalı Bluetooth Hoparlör-Radyo, USB/TF, TWS, Şarjlı

Satıcı: Torima

1.860,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

5 1860.00
Torima D56 Kahverengi Nostaljik Uzaktan Kumandalı Bluetooth Hoparlör-Radyo, USB/TF, TWS, Şarjlı

Satıcı: Torima

1.860,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

6 1860.00
Torima D56 Ahşap Nostaljik Uzaktan Kumandalı Bluetooth Hoparlör – Radyo, USB/TF, TWS, Şarjlı

Satıcı: Torima

1.860,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

7 1860.00
Torima D56 Kahverengi Nostaljik Uzaktan Kumandalı Bluetooth Hoparlör – Radyo, USB/TF, TWS, Şarjlı

Satıcı: Torima

1.860,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 1860.01
Torima Bluetooth Hoparlör Nostaljik Radyo Uzaktan Kumandalı TWS USB TF Destekli Speaker Kahverengi

Satıcı: Torima

2.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 2000.00
Torima D56 Kahverengi Nostaljik Uzaktan Kumandalı Bluetooth Hoparlör – Radyo, USB/TF, TWS, Şarjlı

Satıcı: Torima

2.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 2000.00
Torima D56 Ahşap Nostaljik Uzaktan Kumandalı Bluetooth Hoparlör – Radyo, USB/TF, TWS, Şarjlı

Satıcı: Torima

2.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 2000.00
Torima Bluetooth Hoparlör Nostaljik Radyo Uzaktan Kumandalı TWS USB TF Destekli Speaker Ahşap

Satıcı: KOZA TEKNOMARKET

2.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 2490.00

Torima D56 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Torima D56 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

5 W
1 adet
Yok
Var

Torima D56 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Toplam Güç (RMS) 5 W
• Güç (Uydu) 5 W
• Güç Kaynağı AC/DC
• Dahili Batarya Var

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A
• USB Type-A İşlevi Medya Oynatıcı
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar AUX MicroSD / SD

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• FM Radyo Var
• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

Torima D56 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.