Toplam Güç (RMS):
5 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
Dahili Batarya:
Var

Torima D57 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Bluetooth Hoparlör Nostaljik Radyo Kablosuz Speaker D57 Ahşap

Satıcı: Torima

1.144,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1144.00
Bluetooth Hoparlör Nostaljik Radyo Kablosuz Speaker D57 Kahverengi

Satıcı: Torima

1.144,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1144.00
Torima D-57 Kahverengi Nostalji Radyo Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Torima

1.209,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1209.00
Torima D-57 Ahşap Nostalji Radyo Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Torima

1.209,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1209.00
Torima D-57 Kahverengi Nostalji Radyo Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Torima

1.209,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1209.00
Torima D-57 Ahşap Nostalji Radyo Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Torima

1.209,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1209.01
Torima Bluetooth Hoparlör Nostaljik Radyo Kablosuz Speaker Ahşap

Satıcı: Torima

1.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 1300.00
Torima Bluetooth Hoparlör Nostaljik Radyo Kablosuz Speaker Kahverengi

Satıcı: Torima

1.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 1300.00
Torima D-57 Ahşap Nostalji Radyo Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Torima

1.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 1300.00
Torima D-57 Kahverengi Nostalji Radyo Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Torima

1.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 1300.00
Torima Bluetooth Hoparlör Nostaljik Radyo Kablosuz Speaker D57 Kahverengi

Satıcı: Torima

1.314,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

11 1314.08
Torima Bluetooth Hoparlör Nostaljik Radyo Kablosuz Speaker D57 Ahşap

Satıcı: Torima

1.314,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

12 1314.08

Torima D57 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Torima D57 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

5 W
1 adet
Yok
Var

Torima D57 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Toplam Güç (RMS) 5 W
• Güç (Uydu) 5 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A USB Type-C
• USB Type-A İşlevi Medya Oynatıcı
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar MicroSD / SD

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• FM Radyo Var
• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

Torima D57 Bluetooth Hoparlör Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Pinall Profil Resmi

5 yorum

Pinall muqemmel cigaz
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
7 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.