Toplam Güç (RMS):
5 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
Dahili Batarya:
Var

Torima D59 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Torima Bluetooth Hoparlör Nostaljik Radyo Kablosuz Speaker D59 Kahverengi

Satıcı: ondo | 2 yorum

1.032,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 1032.00
Torima Bluetooth Hoparlör Nostaljik Radyo Kablosuz Speaker D59 Kahverengi

Satıcı: Torima | 2 yorum

1.090,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 1090.48
Torima D-59 Kahverengi Nostalji Radyo Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Torima

1.320,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 1320.00
Torima D-59 Ahşap Nostalji Radyo Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Torima

1.320,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 1320.00
Torima D-59 Ahşap Nostalji Radyo Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Torima

1.395,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

5 1395.00
Torima D-59 Kahverengi Nostalji Radyo Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Torima

1.395,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

6 1395.00
Torima D-59 Ahşap Nostalji Radyo Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Torima

1.395,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

7 1395.00
Torima D-59 Kahverengi Nostalji Radyo Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Torima

1.395,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 1395.00
Torima D-59 Kahverengi Nostalji Radyo Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Satıcı: TORİMA

1.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

9 1510
Torima Bluetooth Hoparlör Nostaljik Radyo Kablosuz Speaker Ahşap

Satıcı: Torima

1.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 1500.00
Torima Bluetooth Hoparlör Nostaljik Radyo Kablosuz Speaker Kahverengi

Satıcı: Torima

1.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 1500.00
Torima D-59 Kahverengi Nostalji Radyo Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Torima

1.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 1500.00
Torima D-59 Ahşap Nostalji Radyo Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Torima

1.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

13 1500.00

Torima D59 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Torima D59 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

5 W
1 adet
Yok
Var

Torima D59 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Toplam Güç (RMS) 5 W
• Güç (Uydu) 5 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A USB Type-C
• USB Type-A İşlevi Medya Oynatıcı
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar MicroSD / SD

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• FM Radyo Var
• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

Torima D59 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.