Toplam Güç (RMS):
5 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
Dahili Batarya:
Var

Torima D60 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Torima Bluetooth Hoparlör Nostaljik Radyo Kablosuz Speaker D60 Kahverengi

Satıcı: Torima | 3 yorum

756,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 756.80
Torima D60 Kahverengi Nostalji Radyo Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Torima

700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 700.00
Torima D60 Ahşap Nostalji Radyo Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Torima

700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 700.00
Torima Bluetooth Hoparlör Nostaljik Radyo Kablosuz Speaker D60 Ahşap

Satıcı: Torima | 3 yorum

756,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

4 756.80
Torima D60 Kırmızı Nostalji Radyo Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Torima

792,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 792.00
Bluetooth Hoparlör Nostaljik Radyo Kablosuz Speaker D60 Kahverengi

Satıcı: Torima

792,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 792.00
Torima D60 Kırmızı Nostalji Radyo Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Torima

837,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 837.00
Torima D60 Kırmızı Nostalji Radyo Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Torima

837,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

8 837.00
Torima D60 Ahşap Nostalji Radyo Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Torima

837,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

9 837.00
Torima D60 Kahverengi Nostalji Radyo Kablosuz Bluetooth Hoparlör 837,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 847
Torima Bluetooth Hoparlör Nostaljik Radyo Kablosuz Speaker Kahverengi

Satıcı: Torima

900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 900.00
Torima Bluetooth Hoparlör Nostaljik Radyo Kablosuz Speaker Ahşap

Satıcı: Torima

900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 900.00

Torima D60 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Torima D60 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

5 W
Yok
1 adet
Yok
Var

Torima D60 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Toplam Güç (RMS) 5 W
• Güç (Uydu) 5 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A USB Type-C
• USB Type-A İşlevi Medya Oynatıcı
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar MicroSD / SD

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• FM Radyo Var
• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

Torima D60 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.