Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Torima Bluetooth Hoparlör Nostaljik Plak Görünümlü Işıklı AUX TF Destekli Speaker D61 Beyaz
Satıcı: Torima | 4 yorum
807,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 807.54
Bluetooth Hoparlör Nostaljik Plak Görünümlü Işıklı AUX TF Destekli Speaker D61 Beyaz Satıcı: Torima
945,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 945.27
Torima Bluetooth Hoparlör Nostaljik Plak Görünümlü Işıklı AUX TF Destekli Speaker Siyah Satıcı: Torima
974,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 saat önce
3 974.50
Torima Bluetooth Hoparlör Nostaljik Plak Görünümlü Işıklı AUX TF Destekli Speaker Beyaz Satıcı: Torima
974,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 saat önce
4 974.50
Torima Bluetooth Hoparlör Nostaljik Plak Görünümlü Işıklı AUX TF Destekli Speaker D61 Sarı
Satıcı: Torima | 4 yorum
1.111,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 1111.98
GENEL ÖZELLİKLER
SES / GÜÇ BİLGİLERİ
KABLOLU BAĞLANTILAR
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
MULTİMEDYA
FİZİKSEL DAYANIKLILIK