Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
50 Hz

Torima D68 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Torima Bluetooth Hoparlör Retro Araba CyberTruck Tasarımlı Rgb Işıklı TWS USB 15W Speaker D68 Beyaz

Satıcı: ondo | 1 yorum

1.075,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 1075.00
Torima D68 Beyaz CyberTruck Araba Tasarımlı Bluetooth Hoparlör 15W Güçlü Ses RGB LED/TWS/USB

Satıcı: Torima

1.162,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

2 1162.50
Torima D68 Siyah CyberTruck Araba Tasarımlı Bluetooth Hoparlör 15W Güçlü Ses RGB LED/TWS/USB

Satıcı: Torima

1.162,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

3 1162.50
Torima D68 Siyah CyberTruck Araba Tasarımlı Bluetooth Hoparlör 15W Güçlü Ses RGB LED /TWS/USB

Satıcı: Torima

1.162,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 1162.50
Torima D68 Beyaz CyberTruck Araba Tasarımlı Bluetooth Hoparlör 15W Güçlü Ses RGB LED /TWS/USB

Satıcı: Torima

1.162,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 1162.50
Torima D68 Beyaz CyberTruck Araba Tasarımlı Bluetooth Hoparlör 15W Güçlü Ses RGB LED/TWS/USB

Satıcı: TORİMA

1.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

6 1260
Torima D68 Gri CyberTruck Araba Tasarımlı Bluetooth Hoparlör 15W Güçlü Ses RGB LED/TWS/USB

Satıcı: TORİMA

1.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

7 1260
Torima D68 Kırmızı CyberTruck Araba Tasarımlı Bluetooth Hoparlör 15W Güçlü Ses RGB LED/TWS/USB

Satıcı: TORİMA

1.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

8 1260
Torima D68 Gri CyberTruck Araba Tasarımlı Bluetooth Hoparlör 15W Güçlü Ses RGB LED /TWS/USB

Satıcı: Torima

1.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 1250.00
Torima D68 Beyaz CyberTruck Araba Tasarımlı Bluetooth Hoparlör 15W Güçlü Ses RGB LED /TWS/USB

Satıcı: Torima

1.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 1250.00
Torima Bluetooth Hoparlör Retro Araba CyberTruck Tasarımlı Rgb Işıklı TWS USB 15W Speaker D68 Kırmızı

Satıcı: Torima | 1 yorum

1.263,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 1263.34

Torima D68 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Torima D68 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

Yok
1 adet
Yok
Var
50 Hz
En Yüksek Frekans:
18 KHz
Dahili Batarya:
Var

Torima D68 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• En Düşük Frekans 50 Hz
• En Yüksek Frekans 18 KHz
• Toplam Güç (RMS) 15 W
• Güç (Uydu) 15 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 5 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A
• USB Type-A İşlevi Medya Oynatıcı
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar AUX MicroSD / SD

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• FM Radyo Var
• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

Torima D68 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.