Toplam Güç (RMS):
4 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var

Torima D79 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Torıma D79 Bej Outdoor Kablosuz Wireless 4W Led Işıklı Taşınabilir Hoparlör

Satıcı: Torima

528,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 528.00
Torıma D79 Siyah Outdoor Kablosuz Wireless 4W Led Işıklı Taşınabilir Hoparlör

Satıcı: Torima

528,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 528.00
TORIMA D79 Bej Outdoor Kablosuz Wireless 4W LED Işıklı Taşınabilir Hoparlör

Satıcı: Torima

558,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 558.00
TORIMA D79 Siyah Outdoor Kablosuz Wireless 4W LED Işıklı Taşınabilir Hoparlör

Satıcı: Torima

558,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 558.00
Torima Bluetooth Hoparlör Led Işıklı Outdoor Kablosuz Speaker Siyah

Satıcı: Torima

600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 600.00
Torima Bluetooth Hoparlör Led Işıklı Outdoor Kablosuz Speaker Bej

Satıcı: Torima

600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 600.00
TORIMA D79 Siyah Outdoor Kablosuz Wireless 4W LED Işıklı Taşınabilir Hoparlör

Satıcı: Torima

600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 600.00
TORIMA D79 Bej Outdoor Kablosuz Wireless 4W LED Işıklı Taşınabilir Hoparlör

Satıcı: Torima

600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 600.00
Torima Bluetooth Hoparlör Led Işıklı Outdoor Kablosuz Speaker D79 Bej

Satıcı: Torima

606,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 606.30
Torima Bluetooth Hoparlör Led Işıklı Outdoor Kablosuz Speaker D79 Siyah

Satıcı: Torima

606,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 606.30

Torima D79 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Torima D79 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

4 W
Yok
1 adet
Yok
Var
Dahili Batarya:
Var

Torima D79 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Toplam Güç (RMS) 4 W
• Güç (Uydu) 4 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 4 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type-C
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar MicroSD / SD

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3
• Bluetooth Mesafesi 10 m

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Disk Oynatıcı Yok

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Bej
• Ağırlık 80 g
• Genişlik (Uydu) 50 mm
• Yükseklik (Uydu) 50 mm
• Derinlik (Uydu) 40 mm

Torima D79 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.