Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
100 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz

Torima GTS-1558 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Torima Bluetooth Hoparlör Rgb Işıklı 3 INC Taşınabilir Parti Speaker Siyah

Satıcı: Torima

449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 449.00
Torima Bluetooth Hoparlör Rgb Işıklı 3 INC Taşınabilir Parti Speaker GTS-1558 Siyah

Satıcı: Torima

516,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 516.00
Bluetooth Hoparlör Rgb Işıklı 3 Inc Taşınabilir Parti Speaker Gts-1558 Siyah

Satıcı: Torima

528,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 528.00
Torima GTS-1558 Siyah 3 inc RGB Ledli Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Parti Speaker

Satıcı: Torima

558,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 558.00
Torima GTS-1558 Siyah 3 inc RGB Ledli Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Parti Speaker

Satıcı: TORİMA

600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

5 610
Torima GTS-1558 Siyah 3 inc RGB Ledli Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Parti Speaker

Satıcı: Torima

600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 600.00
Torima GTS-1558 Siyah 3 inc RGB Ledli Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Parti Speaker

Satıcı: Torima

558,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 568
Torima Bluetooth Hoparlör Rgb Işıklı 3 INC Taşınabilir Parti Speaker Siyah

Satıcı: KOZA TEKNOMARKET

890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 890.00
Torima Bluetooth Hoparlör Rgb Işıklı 3 INC Taşınabilir Parti Speaker GTS-1558 Siyah

Satıcı: Koza Teknomarket

930,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 930.02

Torima GTS-1558 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Torima GTS-1558 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

1 adet
Yok
Var
100 Hz
20 KHz
Suya Dayanıklılık:
Yok
Dahili Batarya:
Var

Torima GTS-1558 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Hassasiyet 75 dB
• En Düşük Frekans 100 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 10 W
• Güç (Uydu) 10 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A
• USB Type-A İşlevi Medya Oynatıcı
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar AUX MicroSD / SD

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.0
• Bluetooth Mesafesi 10 m
• NFC Yok

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Yok
• FM Radyo Var
• Disk Oynatıcı Yok

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

• Suya Dayanıklılık Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 540 g
• Genişlik (Uydu) 110 mm
• Yükseklik (Uydu) 233 mm
• Derinlik (Uydu) 110 mm

Torima GTS-1558 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.