Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Torima Bluetooth Hoparlör Kablosuz Rgb Işıklı Speaker GTS-2150 Yeşil
Satıcı: ondo | 6 yorum
301,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
1 301.00
Torima Bluetooth Hoparlör Kablosuz Rgb Işıklı Speaker GTS-2150 Mavi
Satıcı: ondo | 6 yorum
301,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
2 301.00
Torima GTS-2150 Beyaz Kablosuz Taşınabilir RGB Işıklı Bluetooth Hoparlör Speaker Satıcı: TORİMA
336,00 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
3 346
Torima Bluetooth Hoparlör Kablosuz Rgb Işıklı Speaker Pembe Satıcı: ondo
350,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
4 350.00
Torima GTS-2150 Yeşil Kablosuz Taşınabilir RGB Işıklı Bluetooth Hoparlör Speaker Satıcı: ondo
350,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
5 350.00
GENEL ÖZELLİKLER
SES / GÜÇ BİLGİLERİ
KABLOLU BAĞLANTILAR
MULTİMEDYA