Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
100 Hz

Torima KIDMIC-05 Müzik Sistemi Fiyatları

Torima KIDMIC-05 Beyaz RGB Tavşan Figürlü Mikrofonlu Karaoke Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Torima

1.237,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

1 1237.82
Torima KIDMIC-05 Beyaz RGB Tavşan Figürlü Mikrofonlu Karaoke Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Torima

1.320,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 1320.00
Torima Kıdmıc-05 Bluetooth Hoparlör Rgb Işıklı Mikrofonlu Karaoke Tavşan Figürlü Speaker Beyaz

Satıcı: TELKUR TEKNOLOJİ

1.402,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1402.30
Bluetooth Hoparlör Rgb Işıklı Mikrofonlu Karaoke Tavşan Figürlü Speaker Kıdmıc-05 Beyaz

Satıcı: Torima

1.452,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 1452.00
Torima KIDMIC-05 Beyaz RGB Tavşan Figürlü Mikrofonlu Karaoke Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Torima

1.488,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

5 1488.00
Torima Bluetooth Hoparlör Rgb Işıklı Mikrofonlu Karaoke Tavşan Figürlü Speaker Beyaz

Satıcı: Torima

1.584,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 1584.50
Torima Kıdmıc-05 Bluetooth Hoparlör Rgb Işıklı Mikrofonlu Karaoke Tavşan Figürlü Speaker Beyaz

Satıcı: TelkurTeknoloji

1.607,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

7 1607.30
Torima Bluetooth Hoparlör Rgb Işıklı Mikrofonlu Karaoke Tavşan Figürlü Speaker KIDMIC-05 Beyaz - Mic

Satıcı: Torima

1.667,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

8 1667.54

Torima KIDMIC-05 Müzik Sistemi Fiyat Geçmişi

Torima KIDMIC-05 Müzik Sistemi Temel Özellikleri

Yok
1 adet
Yok
Var
100 Hz
En Yüksek Frekans:
10 KHz
Dahili Batarya:
Var

Torima KIDMIC-05 Müzik Sistemi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Hassasiyet 115 dB
• En Düşük Frekans 100 Hz
• En Yüksek Frekans 10 KHz
• Toplam Güç (RMS) 10 W
• Güç (Uydu) 10 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• HDMI Yok

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz

Torima KIDMIC-05 Müzik Sistemi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.